Degalų tiekimo blokas DELPHI FG2458-12B1
GamintojasNerastas
KodasFG2458-12B1
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]150
plotis [mm]118
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
degalų tipas
benzinas
ilgis [mm]
256
papildomas gaminys / papildoma informacija
be tarpiklio / sandariklio
su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2
be slėgio jutiklio
Tinka automobiliams: AUDI A4 Allroad B8, A4 B8, A4 B8 Avant, A5, A5 kabrioletas, A5 Sportback
Detali informacija:
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2009.04 > 2016.05)
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2013.05 > 2016.05)
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro (165kW, 2013.05 > 2016.05)
AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI (88kW, 2008.01 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI (118kW, 2007.11 > 2012.03)
AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI quattro (118kW, 2008.09 > 2012.03)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI (132kW, 2008.06 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI (155kW, 2008.06 > 2013.05)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI flexible fuel (132kW, 2009.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI flexible fuel quattro (132kW, 2009.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2008.06 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 3.2 FSI (195kW, 2008.09 > 2012.03)
AUDI A4 B8 (8K2) 3.2 FSI quattro (195kW, 2007.11 > 2012.03)
AUDI A4 B8 (8K2) S4 quattro (245kW, 2008.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI (88kW, 2008.04 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI (118kW, 2007.11 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI quattro (118kW, 2008.09 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI (132kW, 2008.06 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI (155kW, 2008.06 > 2013.05)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI flexible fuel (132kW, 2009.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI flexible fuel quattro (132kW, 2009.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2008.06 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.2 FSI (195kW, 2008.09 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.2 FSI quattro (195kW, 2008.04 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) S4 quattro (245kW, 2008.11 > 2015.12)
AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI (118kW, 2009.05 > 2011.09)
AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI (125kW, 2007.10 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI (132kW, 2008.11 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI (155kW, 2008.06 > 2013.11)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2008.06 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 3.2 FSI (195kW, 2007.06 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 3.2 FSI quattro (195kW, 2007.06 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) RS5 quattro (331kW, 2010.03 > .)
AUDI A5 (8T3) S5 quattro (245kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) S5 quattro (260kW, 2007.06 > 2012.03)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 1.8 TFSI (118kW, 2009.09 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 1.8 TFSI (125kW, 2011.10 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 2.0 TFSI (132kW, 2009.03 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 2.0 TFSI (155kW, 2009.03 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2009.03 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 3.2 FSI (195kW, 2009.03 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 3.2 FSI quattro (195kW, 2009.03 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) RS5 quattro (331kW, 2013.02 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) S5 quattro (245kW, 2009.06 > .)
AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI (118kW, 2009.11 > 2011.09)
AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI (125kW, 2011.08 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI (132kW, 2009.09 > 2014.06)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI (155kW, 2009.09 > 2013.11)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2009.09 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.2 FSI quattro (195kW, 2009.09 > 2012.03)
AUDI A5 Sportback (8TA) S5 quattro (245kW, 2010.01 > 2017.01)