Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra BLUE PRINT ADJ137233
GamintojasBLUE PRINT
KodasADJ137233
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Jungčių skaičius
2
jungties korpuso forma
ovalas
OE numeriui
JDE1634
Papildomas straipsnis / informacija 2
su sandarikliu
spalva
juoda
Analogai kodai: 4346360JDE1634LR041442
Detali informacija:
JAGUAR F-PACE (X761) 3.0 SCV6 AWD (250kW, 2015.09 > .)
JAGUAR F-PACE (X761) 3.0 SCV6 AWD (280kW, 2015.09 > .)
JAGUAR F-TYPE kabrioletas (X152) 3.0 SCV6 S AWD (280kW, 2014.12 > .)
JAGUAR F-TYPE kabrioletas (X152) 5.0 SCV8 R AWD (405kW, 2014.12 > .)
JAGUAR F-TYPE kabrioletas (X152) 5.0 SCV8 SVR / SCV8 P575 R AWD (423kW, 2015.12 > .)
JAGUAR F-TYPE kupė (X152) 3.0 SCV6 (250kW, 2013.10 > .)
JAGUAR F-TYPE kupė (X152) 3.0 SCV6 S AWD (280kW, 2014.12 > .)
JAGUAR F-TYPE kupė (X152) 5.0 SCV8 R AWD (405kW, 2014.12 > .)
JAGUAR F-TYPE kupė (X152) 5.0 SCV8 SVR / SCV8 P575 R (423kW, 2015.12 > .)
JAGUAR S-TYPE II (X200) 2.7 D (152kW, 2004.06 > 2007.10)
JAGUAR XE (X760) 2.0 D (120kW, 2015.03 > .)
JAGUAR XE (X760) 2.0 D (132kW, 2015.03 > .)
JAGUAR XE (X760) 3.0 S (250kW, 2015.03 > .)
JAGUAR XE (X760) 3.0 S (280kW, 2017.02 > .)
JAGUAR XF I (X250) 2.7 D (152kW, 2008.03 > .)
JAGUAR XF I (X250) 3.0 (250kW, 2012.03 > .)
JAGUAR XF I (X250) 3.0 AWD (250kW, 2012.10 > .)
JAGUAR XF I (X250) 3.0 D (155kW, 2009.03 > .)
JAGUAR XF I (X250) 3.0 D (177kW, 2009.03 > .)
JAGUAR XF I (X250) 3.0 D (202kW, 2009.03 > .)
JAGUAR XF I (X250) 5.0 (283kW, 2009.03 > .)
JAGUAR XF I (X250) 5.0 Supercharged (375kW, 2009.03 > .)
JAGUAR XF I (X250) 5.0 XFR-S (405kW, 2012.10 > .)
JAGUAR XF II (X260) 2.0 D (120kW, 2015.05 > .)
JAGUAR XF II (X260) 2.0 D AWD (132kW, 2016.03 > .)
JAGUAR XF II (X260) 3.0 (250kW, 2015.05 > .)
JAGUAR XF II (X260) 3.0 (280kW, 2015.05 > .)
JAGUAR XF II (X260) 3.0 AWD (250kW, 2015.07 > .)
JAGUAR XF II (X260) 3.0 AWD (280kW, 2015.07 > .)
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 3.0 D (202kW, 2012.09 > .)
JAGUAR XJ (X351) 3.0 SCV6 (250kW, 2012.03 > .)
JAGUAR XJ (X351) 3.0 SCV6 AWD (250kW, 2012.10 > .)
JAGUAR XJ (X351) 3.0 SDV6 (202kW, 2009.10 > .)
JAGUAR XJ (X351) 5.0 SCV8 (346kW, 2009.10 > .)
JAGUAR XJ (X351) 5.0 SCV8 (375kW, 2009.10 > .)
JAGUAR XJ (X351) 5.0 SCV8 (405kW, 2013.06 > .)
JAGUAR XJ (X351) 5.0 SCV8 R575 (423kW, 2017.07 > .)
JAGUAR XJ (X351) 5.0 V8 (283kW, 2009.10 > .)
JAGUAR XK II kabrioletas (X150) 5.0 V8 (283kW, 2009.01 > .)
JAGUAR XK II kabrioletas (X150) 5.0 XKR (375kW, 2009.01 > .)
JAGUAR XK II kabrioletas (X150) 5.0 XKR-S (405kW, 2011.01 > .)
JAGUAR XK II kupė (X150) 5.0 V8 (283kW, 2009.01 > .)
JAGUAR XK II kupė (X150) 5.0 XKR-S (405kW, 2011.01 > .)
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.4 Td4 4x4 (L317) (90kW, 2007.05 > .)
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.5 Td5 4x4 (L316) (90kW, 1998.06 > .)
LAND ROVER DEFENDER plokščiadugnis / važiuoklė (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) (90kW, 2011.08 > .)
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.4 Td4 4x4 (L316) (90kW, 2007.05 > .)
LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 2.7 TD 4x4 (140kW, 2004.07 > 2009.09)
LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 3.0 SDV6 4x4 (188kW, 2009.11 > .)
LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 3.0 TD 4x4 (155kW, 2010.05 > .)
LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 3.0 TD 4x4 (180kW, 2009.09 > .)
LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 3.0 TD 4x4 (183kW, 2012.07 > .)
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 (177kW, 2014.11 > .)
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 (177kW, 2011.10 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 (177kW, 2011.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE kabrioletas (L538) 2.0 4x4 (177kW, 2015.11 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 5.0 4x4 (276kW, 2009.09 > 2012.08)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SDV6 4x4 (183kW, 2012.08 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 TDV6 4x4 (155kW, 2013.10 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 TDV6 4x4 (190kW, 2012.08 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4 (375kW, 2012.08 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4 (405kW, 2015.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 2.7 D 4x4 (140kW, 2005.02 > 2013.03)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 3.0 D 4x4 (188kW, 2011.06 > 2013.03)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 5.0 4x4 (276kW, 2009.07 > 2013.03)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 5.0 4x4 (372kW, 2009.04 > 2013.03)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 5.0 4x4 (375kW, 2009.09 > 2013.03)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SDV6 4x4 (183kW, 2013.04 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 TDV6 4x4 (155kW, 2013.04 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 TDV6 4x4 (190kW, 2013.04 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 5.0 SCV8 4x4 (375kW, 2013.04 > .)