montavimo komplektas, kompresorius FA1 KT110090
GamintojasFA1
KodasKT110090
alternatyvus remonto komplektas
KT110090E
KTE000060
Detali informacija:
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T (132kW, 1997.12 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro (132kW, 1997.12 > 2000.11)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T (110kW, 1996.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T (132kW, 1997.12 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro (110kW, 1996.01 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro (132kW, 1997.12 > 2001.09)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (110kW, 2000.11 > 2002.07)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (110kW, 2000.11 > 2002.07)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (110kW, 2001.09 > 2002.07)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (110kW, 2001.09 > 2002.07)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2009.03)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) 1.8 T quattro (120kW, 2003.05 > 2009.03)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T quattro (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T quattro (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T (110kW, 1997.01 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T (132kW, 1997.12 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T quattro (110kW, 1997.02 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T quattro (132kW, 1997.12 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T (110kW, 1997.12 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T (132kW, 1999.04 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro (110kW, 1997.12 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro (132kW, 1997.12 > 2005.01)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V (110kW, 1997.10 > 2010.03)
SKODA SUPERB I (3U4) 1.8 T (110kW, 2001.12 > 2008.03)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T (110kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T (110kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V (110kW, 1997.09 > 2010.03)