FA1                                                KT110085E, FA1, KT110085E, auto detalė
FA1 KT110085E
Aukštos kokybės FA1 KT110085E nuo FA1. Prekės kodas: KT110085E. Užtikriname greitą pristatymą!
GamintojasFA1
KodasKT110085E
išmetimo turbokompresorius
kiekis
5
Detali informacija:
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI (100kW, 2003.05 > 2012.08)
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V (103kW, 2003.05 > 2012.08)
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro (103kW, 2004.08 > 2012.08)
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro (100kW, 2003.05 > 2008.06)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.09 > 2013.03)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro (103kW, 2005.11 > 2013.03)
CHRYSLER SEBRING (JS) 2.0 CRD (103kW, 2007.07 > 2010.12)
CHRYSLER SEBRING kabrioletas (JS) 2.0 CRD (103kW, 2007.07 > 2010.12)
DODGE AVENGER 2.0 CRD (103kW, 2007.06 > 2011.12)
DODGE CALIBER 2.0 CRD (103kW, 2006.06 > .)
DODGE JOURNEY 2.0 CRD (103kW, 2008.06 > .)
JEEP COMPASS (MK49) 2.0 CRD (103kW, 2006.08 > .)
JEEP COMPASS (MK49) 2.0 CRD 4x4 (103kW, 2006.09 > .)
JEEP PATRIOT (MK74) 2.0 CRD 4x4 (103kW, 2007.02 > .)
MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.0 DI-D (NA8W) (100kW, 2005.09 > .)
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 DI-D (CY8A) (103kW, 2008.01 > .)
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 2.0 DI-D (CX8A) (103kW, 2008.06 > .)
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 DI-D (CW8W) (103kW, 2007.02 > 2012.11)
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI (100kW, 2004.03 > 2009.05)
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.03 > .)
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V (103kW, 2006.10 > .)
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI (100kW, 2005.07 > 2010.05)
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.07 > 2012.12)
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI (100kW, 2004.09 > 2009.05)
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.04 > 2009.05)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI (100kW, 2004.02 > 2010.05)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.02 > 2013.04)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V (100kW, 2004.02 > 2010.05)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.02 > 2013.05)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x4 (103kW, 2010.05 > 2013.02)
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V (103kW, 2009.01 > .)
SKODA SUPERB II universalas (3T5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2009.10 > .)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI (96kW, 2005.05 > 2007.05)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI (100kW, 2005.05 > 2013.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.01 > 2013.12)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI (100kW, 2003.10 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V (103kW, 2003.10 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW, 2004.08 > 2008.11)
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI (100kW, 2007.06 > 2009.07)
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2007.06 > 2009.07)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI (100kW, 2005.09 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.08 > 2010.10)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (88kW, 2005.11 > 2007.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (100kW, 2005.03 > 2010.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.03 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW, 2005.03 > 2010.08)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (88kW, 2005.11 > 2007.05)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (90kW, 2005.08 > 2006.02)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (100kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW, 2005.08 > 2010.11)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI (100kW, 2003.02 > 2010.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2003.08 > 2010.05)