FA1                                                KT110011E, FA1, KT110011E, auto detalė
FA1 KT110011E
Aukštos kokybės FA1 KT110011E nuo FA1. Prekės kodas: KT110011E. Užtikriname greitą pristatymą!
GamintojasFA1
KodasKT110011E
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Detali informacija:
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (66kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (81kW, 1995.10 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (85kW, 2000.03 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro (81kW, 1996.09 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro (85kW, 2000.03 > 2000.11)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (66kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (81kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (85kW, 2000.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro (81kW, 1996.09 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro (85kW, 2000.03 > 2001.09)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI (74kW, 2001.05 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI (85kW, 2004.06 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro (96kW, 2001.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (74kW, 2001.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (85kW, 2004.06 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (96kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro (96kW, 2001.11 > 2004.12)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.9 TDI (85kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (100kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (103kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.9 TDI (85kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (103kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 2.0 TDI (103kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI (81kW, 1997.04 > 2000.10)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI (85kW, 2000.07 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI (96kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI (81kW, 1998.02 > 2001.04)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI (85kW, 2000.07 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI (96kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (103kW, 2004.07 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (103kW, 2005.06 > 2008.10)
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (81kW, 1997.08 > 2000.04)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (81kW, 1996.08 > 2000.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI (81kW, 1997.03 > 1999.06)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI (81kW, 1997.07 > 1999.06)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI (81kW, 1997.02 > 1999.08)
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI (74kW, 2002.08 > 2005.10)
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI (96kW, 2001.12 > 2008.03)
SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 TDI (103kW, 2005.10 > 2008.03)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (66kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (74kW, 2000.02 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (81kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (85kW, 1998.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 4motion (85kW, 1999.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion (81kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (66kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (74kW, 2000.02 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (81kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (85kW, 1998.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion (85kW, 1999.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion (81kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (74kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 4motion (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI (100kW, 2003.12 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI (74kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 TDI (100kW, 2003.12 > 2005.05)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 110 1.9 TDI (81kW, 1998.06 > 2002.01)
VW POLO Variant (6V5) 1.9 TDI (81kW, 1998.06 > 2001.09)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (81kW, 1996.09 > 2000.04)