                                                V15200004,
Aukšto slėgio linija, oro kondicionavimas Original VEMO Quality V15200004
GamintojasNerastas
KodasV15200004
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
dešinysis galinis
papildomas gaminys / papildoma informacija
su laikikliu
Papildomas straipsnis / informacija 2
su vairo traukle
šildymas / aušinimas
iš akumuliatoriaus į garintuvą
šildymas/aušinimas
iš akumuliatoriaus į garintuvą
vairuotojo padėtis
vairas kairėje
Tinka automobiliams: AUDI A4 B5, A4 B5 Avant; VW PASSAT B5, PASSAT B5.5
Detali informacija:
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 (92kW, 1994.11 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T (132kW, 1997.12 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (66kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (81kW, 1995.10 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (85kW, 2000.03 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 (120kW, 1997.08 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 (121kW, 1997.03 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 (128kW, 1995.09 > 1997.07)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 (142kW, 1996.10 > 2000.11)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 (92kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T (110kW, 1996.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T (132kW, 1997.12 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (66kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (81kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 (120kW, 1997.08 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 (121kW, 1997.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 (110kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 (128kW, 1996.03 > 1996.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 (142kW, 1996.10 > 2001.09)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.6 (74kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 (92kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 Syncro/4motion (92kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T (110kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (66kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (74kW, 2000.02 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (81kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (85kW, 1998.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 4motion (85kW, 1999.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion (81kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 (110kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion (110kW, 1997.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 (142kW, 1996.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion (142kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (74kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 4motion (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.11 > 2005.05)