montavimo komplektas, kompresorius FA1 KT110500
GamintojasFA1
KodasKT110500
alternatyvus remonto komplektas
KT110500E
įkrovimo tipas
išmetimo turbokompresorius
kiekis
34
Detali informacija:
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI (100kW, 2003.05 > 2012.08)
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI (125kW, 2006.03 > 2012.08)
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V (103kW, 2003.05 > 2012.08)
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro (103kW, 2004.08 > 2012.08)
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.03 > 2012.08)
AUDI A3 kabrioletas (8P7) 2.0 TDI (103kW, 2008.04 > 2013.05)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI (125kW, 2006.03 > 2013.03)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.09 > 2013.03)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro (103kW, 2005.11 > 2013.03)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.03 > 2013.03)
AUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro (125kW, 2008.06 > 2014.06)
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro (125kW, 2008.06 > 2014.06)
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI (125kW, 2006.03 > .)
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI (125kW, 2007.06 > .)
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 (125kW, 2007.06 > .)
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI (125kW, 2006.05 > 2012.12)
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI (125kW, 2006.01 > 2009.05)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS (125kW, 2006.04 > 2013.02)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS (125kW, 2006.04 > 2013.02)
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI (125kW, 2008.07 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x4 (125kW, 2008.09 > .)
SKODA SUPERB II universalas (3T5) 2.0 TDI (125kW, 2009.10 > .)
SKODA SUPERB II universalas (3T5) 2.0 TDI 4x4 (125kW, 2009.10 > .)
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 (103kW, 2009.05 > 2017.12)
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 (125kW, 2009.11 > 2015.05)
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI (103kW, 2011.04 > .)
VW BEETLE kabrioletas (5C7, 5C8) 2.0 TDI (103kW, 2012.12 > .)
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V (103kW, 2008.05 > 2015.08)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI (81kW, 2009.01 > 2013.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI (100kW, 2005.05 > 2013.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.01 > 2013.12)
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2007.06 > 2009.07)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI (81kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI (100kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI (103kW, 2008.10 > 2013.05)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI (125kW, 2009.04 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2009.05 > 2012.11)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI (103kW, 2009.07 > 2013.07)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI (100kW, 2005.09 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI (125kW, 2006.10 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.08 > 2010.10)
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI (103kW, 2011.02 > .)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI (105kW, 2009.01 > 2010.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (81kW, 2008.11 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (100kW, 2005.03 > 2010.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (125kW, 2005.08 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.03 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW, 2005.03 > 2010.08)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2009.05 > 2010.07)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI (105kW, 2009.01 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (81kW, 2008.11 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (100kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (125kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2009.05 > 2010.11)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 BlueTDI (105kW, 2009.05 > 2010.11)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI (100kW, 2008.06 > 2011.05)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI (103kW, 2008.06 > 2012.01)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI (120kW, 2008.05 > 2011.05)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI (125kW, 2008.06 > 2012.01)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2009.08 > 2012.01)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2009.11 > 2012.01)
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI (103kW, 2008.08 > 2017.11)
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI (125kW, 2009.05 > 2017.11)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI (103kW, 2008.03 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (100kW, 2007.11 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2007.09 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (120kW, 2008.02 > 2009.08)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2007.09 > .)