V formos diržas CONTITECH AVX10X1125
GamintojasCONTITECH
KodasAVX10X1125
Kokybės klasėAukščiausia
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
1125
Detali informacija:
AUDI 60 (613, 615) 1.5 (40kW, 1968.09 > 1972.08)
AUDI 72 (613, 615) 1.7 (53kW, 1965.08 > 1968.08)
AUDI 72 Variant (613, 615) 1.7 (53kW, 1966.04 > 1968.08)
AUDI 75 (613, 615) 1.7 (55kW, 1968.09 > 1972.08)
AUDI 75 Variant (615) 1.7 (55kW, 1968.09 > 1972.08)
AUDI 80 (613) 1.7 (59kW, 1966.09 > 1968.08)
BMW 2.5-3.2 kupė (E9) 2800 CS (125kW, 1969.01 > 1971.04)
BMW 501 2.1 (53kW, 1952.07 > 1959.01)
CITROEN C15 Furgonas / erdvus limuzinas (VD_) 1.3 (47kW, 1987.07 > 1988.05)
CITROEN XM Break (Y3) 2.1 D 12V (60kW, 1991.11 > 1994.04)
CITROEN XM Break (Y4) 2.1 D12 (60kW, 1994.07 > 1996.06)
FORD CAPRI I (ECJ) 1500 (44kW, 1968.12 > 1974.02)
FORD TAUNUS 17M I 1.7 (44kW, 1957.08 > 1960.11)
FORD TAUNUS 17M II (21) 1.5 (44kW, 1964.09 > 1968.10)
FORD TAUNUS 17M II (21) 1.7 (48kW, 1964.09 > 1968.10)
FORD TAUNUS 17M II (21) 1.7 (51kW, 1964.09 > 1968.10)
FORD TAUNUS 17M II (31F) 1.5 (44kW, 1967.07 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II (31F) 1.7 (48kW, 1967.07 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II (31F) 1.7 (51kW, 1967.07 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II (31F) 1.7 (55kW, 1967.12 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II (31F) 1.8 (60kW, 1967.12 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II (31F) 2.0 (66kW, 1967.12 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II (32F) 1.5 (44kW, 1967.07 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II (32F) 1.7 (48kW, 1967.07 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II (32F) 1.7 (51kW, 1967.07 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II (32F) 1.7 (55kW, 1968.08 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II (32F) 1.8 (60kW, 1968.08 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II (P3) 1.5 (40kW, 1960.09 > 1965.01)
FORD TAUNUS 17M II (P3) 1.7 S (48kW, 1960.09 > 1965.01)
FORD TAUNUS 17M II kupė (33F) 1.7 (51kW, 1967.07 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II kupė (33F) 1.7 (55kW, 1968.08 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II kupė (33F) 1.8 (60kW, 1968.08 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II kupė (P3) 1.7 S (55kW, 1961.11 > 1965.01)
FORD TAUNUS 17M II Turnier (21) 1.5 (44kW, 1964.11 > 1967.10)
FORD TAUNUS 17M II Turnier (21) 1.7 (51kW, 1964.11 > 1967.10)
FORD TAUNUS 17M II Turnier (35F) 1.5 (44kW, 1967.09 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II Turnier (35F) 1.7 (48kW, 1967.09 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II Turnier (35F) 1.7 (55kW, 1968.01 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II Turnier (36F) 1.7 (48kW, 1967.09 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II Turnier (36F) 1.7 (55kW, 1968.08 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II Turnier (36F) 1.8 (60kW, 1968.01 > 1974.04)
FORD TAUNUS 17M II Turnier (P3) 1.5 (40kW, 1960.12 > 1965.01)
FORD TAUNUS 17M II Turnier (P3) 1.7 S (48kW, 1960.12 > 1965.01)
IVECO M 115-17 (130kW, 1986.01 > 1991.12)
IVECO M 115-17 H (130kW, 1986.01 > 1991.12)
IVECO M 135-17 (130kW, 1986.01 > 1991.12)
IVECO M 135-17 H (130kW, 1986.01 > 1992.12)
IVECO M 135-17 T (130kW, 1986.01 > 1991.12)
IVECO M 145-17 (130kW, 1986.02 > 1991.12)
IVECO M 175-17 (130kW, 1986.09 > 1992.12)
LANCIA BETA H.P.E. (828_) 2000 Volumex (828.BF) (99kW, 1983.07 > 1984.09)
LANCIA BETA kupė (828_) 2000 VX (828.BC) (99kW, 1983.07 > 1984.12)
LANCIA THEMA (834_) 2000 i.e. (834B) (88kW, 1984.11 > 1988.09)
LANCIA TREVI (828_) 2000 Volumex (828DB17) (99kW, 1983.08 > 1985.05)
MG MGB GT 3.5 (D1) (101kW, 1973.01 > 1976.12)
PEUGEOT 505 (551A) 2.3 Turbo Diesel (59kW, 1980.09 > 1986.06)
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Diesel (51kW, 1981.10 > 1990.11)
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Diesel (55kW, 1981.06 > 1993.12)
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Turbo Diesel (66kW, 1983.10 > 1993.12)
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Turbo Diesel (77kW, 1986.10 > 1993.12)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Diesel (51kW, 1986.01 > 1993.12)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Diesel (55kW, 1983.08 > 1993.12)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Turbo Diesel (77kW, 1986.10 > 1993.12)
PEUGEOT 604 (561A_) 2.3 TD (59kW, 1979.09 > 1983.05)
PEUGEOT 604 (561A_) 2.5 TD (66kW, 1983.08 > 1986.12)
ROVER 2000-3500 Hečbekas (SD1) 3500 (115kW, 1976.06 > 1986.10)
ROVER 2000-3500 Hečbekas (SD1) 3500 Vitesse (142kW, 1982.10 > 1986.10)
TALBOT TAGORA 2.3 Turbo Diesel (59kW, 1981.08 > 1987.12)
TOYOTA CRESSIDA sedanas (_X6_) 2.0 GLI (GX61_, GX61) (80kW, 1982.11 > 1984.12)
VOLVO 260 (P262, P264) 2.7 (92kW, 1976.08 > 1982.07)
VOLVO 260 (P262, P264) 2.7 (103kW, 1974.08 > 1980.07)
VOLVO 260 (P262, P264) 2.7 (109kW, 1978.08 > 1982.07)
VOLVO 260 (P262, P264) 2.8 (95kW, 1980.08 > 1982.07)
VOLVO 260 (P262, P264) 2.8 (114kW, 1980.08 > 1982.07)
VOLVO 260 universalas (P265) 2.7 (92kW, 1975.08 > 1977.07)
VOLVO 260 universalas (P265) 2.7 (103kW, 1975.07 > 1982.07)
VOLVO 260 universalas (P265) 2.7 (109kW, 1978.10 > 1982.07)
VOLVO 260 universalas (P265) 2.8 (114kW, 1980.08 > 1982.07)
VOLVO FL6 FL 608 (108kW, 1985.10 > 1999.12)
VOLVO FL6 FL 608 (126kW, 1991.01 > 1999.12)
VOLVO FL6 FL 608 (154kW, 1993.01 > 1999.12)
VOLVO FL6 FL 611 (108kW, 1985.09 > 1994.11)
VOLVO FL6 FL 611 (126kW, 1985.09 > 2000.03)
VOLVO FL6 FL 611 (154kW, 1994.12 > 2000.03)
VW GOLF I (17) 1.5 (51kW, 1974.04 > 1975.12)
VW GOLF I (17) 1.5 (51kW, 1977.08 > 1983.07)
VW GOLF I (17) 1.6 (55kW, 1975.08 > 1984.02)
VW GOLF I (17) 1.6 GTI (81kW, 1976.08 > 1982.07)
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.5 (51kW, 1979.01 > 1983.11)
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.6 (81kW, 1979.08 > 1982.07)
VW SCIROCCO (53) 1.5 (51kW, 1974.02 > 1975.12)
VW SCIROCCO (53) 1.5 (51kW, 1977.08 > 1980.07)
VW SCIROCCO (53) 1.5 (63kW, 1974.02 > 1977.12)
VW SCIROCCO (53) 1.6 (55kW, 1975.08 > 1979.07)
VW SCIROCCO (53) 1.6 (63kW, 1975.08 > 1980.07)
VW SCIROCCO (53) 1.6 (81kW, 1976.06 > 1980.07)