Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys BLUE PRINT ADT342108
GamintojasBLUE PRINT
KodasADT342108
Kokybės klasėVidutinė
plotis [mm]63,6
plotis [mm]64
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
1
ilgis [mm]
57
ilgis [mm]
57,4
montavimo vieta
galinė ašis
Patikros žymė
ECE R90 Approved
Sertifikacija
ECE R90 Approved
storis 1 [mm]
15
susidėvėjimo įspėjimo kontaktas
su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu
Tinka automobiliams: LEXUS GS, IS I, IS SportCross, SC kabrioletas
Detali informacija:
LEXUS GS (_S16_) 300 (JZS160_, JZS160R) (161kW, 2000.10 > 2005.03)
LEXUS GS (_S16_) 300 (JZS160_, JZS160R) (163kW, 1997.08 > 2000.10)
LEXUS GS (_S16_) 430 (UZS161_, UZS161R) (208kW, 2000.11 > 2005.03)
LEXUS IS I (_E1_) 200 (GXE10) (114kW, 1999.04 > 2005.07)
LEXUS IS I (_E1_) 300 (JCE10) (157kW, 2001.09 > 2005.07)
LEXUS IS SportCross (_E1_) 200 (GXE10_, GXE10R) (114kW, 2002.10 > 2005.10)
LEXUS IS SportCross (_E1_) 300 (JCE10_, JCE10R) (157kW, 2001.10 > 2005.10)
LEXUS SC kabrioletas (UZZ40_) 430 (UZZ40_, UZZ40R) (210kW, 2001.05 > 2010.07)