                                BLUE PRINT                                                ADM51608
Uždegimo laido komplektas BLUE PRINT ADM51608
GamintojasBLUE PRINT
KodasADM51608
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
1
OE numeriui
FS01-18-140
Tinka automobiliams: FORD USA PROBE II; MAZDA 626 IV, 626 IV Hatchback
Detali informacija:
FORD USA PROBE II (ECP) 2.0 16V (85kW, 1993.10 > 1998.03)
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i (GE8P) (77kW, 1992.01 > 1997.04)
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i (GE10S1) (85kW, 1992.01 > 1997.04)
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i 4WD (GE10S1) (85kW, 1992.04 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.8 (GE8P) (77kW, 1991.08 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i (GE10S1) (85kW, 1991.08 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i 4WD (GE10S1) (85kW, 1992.04 > 1997.04)