Filtras, salono oras BLUE PRINT ADJ132510
GamintojasBLUE PRINT
KodasADJ132510
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]31,5
aukštis [mm]32
plotis [mm]195
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
1
filtro tipas
žiedadulkių filtras
ilgis [mm]
275
Versija su aktyvuota anglimi (prekės Nr.)
ADJ132508
Detali informacija:
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 D (110kW, 2015.08 > .)
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 D 4x4 (110kW, 2014.12 > .)
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 D 4x4 (132kW, 2015.06 > .)
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 (177kW, 2011.10 > .)
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 (110kW, 2006.10 > .)
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 (112kW, 2007.01 > .)
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 (118kW, 2006.10 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 (177kW, 2011.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 (177kW, 2017.08 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 D (110kW, 2015.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 D 4x4 (110kW, 2015.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 D 4x4 (132kW, 2015.05 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 D 4x4 (177kW, 2017.08 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D (110kW, 2011.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 (110kW, 2011.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 (140kW, 2011.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE kabrioletas (L538) 2.0 4x4 (177kW, 2015.11 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE kabrioletas (L538) 2.0 4x4 (177kW, 2017.08 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE kabrioletas (L538) 2.0 D 4x4 (110kW, 2015.11 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE kabrioletas (L538) 2.0 D 4x4 (132kW, 2015.11 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE kabrioletas (L538) 2.0 D 4x4 (177kW, 2017.08 > .)