Skersinės vairo trauklės galas BLUE PRINT ADA108713
GamintojasBLUE PRINT
KodasADA108713
Kokybės klasėVidutinė
storis [mm]109
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
1
ilgis [mm]
140
Išorinio sriegio matmuo
M12x1.25
Išorinis sriegis [mm]
M12x1.25
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
priekinė ašis, kairė ir dešinė
papildomas gaminys / papildoma informacija
su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2
be kūgiško kaiščio
su savaime užsifiksuojančia veržle
su veržle
veržliarakčio dydis
19
Vidinio sriegio matmuo
M12x1.5
vidinis sriegis [mm]
M12x1.5
Tinka automobiliams: CHRYSLER VOYAGER IV; DODGE CARAVAN
Detali informacija:
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.4 (108kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD (88kW, 2005.08 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD (105kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.8 CRD (110kW, 2004.06 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 (128kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 AWD (128kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.8 (160kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.8 AWD (160kW, 2000.02 > 2008.12)
DODGE CARAVAN (RG_) 2.4 (111kW, 2000.02 > 2007.12)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.3 (128kW, 2000.02 > 2007.12)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.3 AWD (128kW, 2000.02 > 2007.12)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.8 (160kW, 2000.02 > 2007.12)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.8 AWD (153kW, 2001.04 > 2007.12)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.8 AWD (160kW, 2000.02 > 2007.12)