Stabdžių diskas SNR KF159.53U
GamintojasSNR
KodasKF15953U
Kokybės klasėAukščiausia
storis [mm]9
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
angų skaičius
4
Išorinis skersmuo 1 [mm]
250
Išorinis skersmuo [mm]
250
išorinis ø 1 [mm]
montavimo taškų skersmuo [mm]
12
montavimo taškų ø [mm]
12
papildomas gaminys/papildoma informacija 2
be dangčio
su integruotu jutiklio žiedu
su integruotu rato guoliu
Papildomas straipsnis / informacija 2
su atraminiu buferiu
su frikciniu guoliu
su integruotu jutiklio žiedu
su integruotu rato guoliu
paviršius
nedengtas
paviršius
nudažyta
rekomenduojamų specialių įrankių dalies numeris
Clas : OM 4217
Clas : OM 8154
stabdžių disko tipas
visiškai
uždarymo kampas [laipsniai]
29
užveržimo momentas [Nm]
90
užveržimo sukimo momentas [Nm]
300
vidinis skersmuo 1 [mm]
30
vidinis ø 1 [mm]
30
Detali informacija:
CITROEN C4 I (LC_) 1.4 16V (65kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 16V (80kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 16V Bio-Flex (80kW, 2007.09 > 2008.07)
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 HDi (66kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 HDi (80kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 THP 140 (103kW, 2008.07 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 THP 150 (110kW, 2008.07 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 VTi 120 (88kW, 2008.07 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V (100kW, 2004.11 > 2007.07)
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V (103kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V (130kW, 2004.11 > 2008.07)
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 HDi (100kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 HDi (103kW, 2008.07 > 2011.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 1.4 16V (65kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 1.6 16V (80kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 1.6 HDi (66kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 1.6 HDi (80kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 1.6 THP 150 (110kW, 2008.07 > 2011.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 1.6 VTi 120 (88kW, 2008.07 > 2011.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 2.0 16V (100kW, 2004.11 > 2007.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 2.0 16V (130kW, 2004.11 > 2010.12)
CITROEN C4 kupė (LA_) 2.0 HDi (100kW, 2004.11 > 2010.12)
CITROEN C4 kupė (LA_) 2.0 HDi (103kW, 2008.07 > 2011.07)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 (53kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 (54kW, 2007.12 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (65kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (70kW, 2007.06 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (72kW, 2009.10 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 HDi (50kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V (80kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V RC (128kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V Turbo (110kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V Turbo (115kW, 2009.10 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V VTi (88kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (66kW, 2006.02 > 2013.10)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (68kW, 2009.11 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (80kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 110 (82kW, 2009.08 > .)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V (88kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V Turbo (110kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V Turbo (115kW, 2009.10 > .)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi (80kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi (82kW, 2009.08 > .)
PEUGEOT 207 hečbekas (WA_, WC_) 1.4 HDi (50kW, 2007.04 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 (54kW, 2007.06 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 16V (70kW, 2007.06 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 16V (72kW, 2009.11 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V (88kW, 2007.06 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V RC (128kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (66kW, 2007.06 > 2012.12)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (68kW, 2009.11 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (80kW, 2007.06 > 2012.12)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (82kW, 2009.08 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 16V (65kW, 2003.11 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 16V (80kW, 2000.08 > 2007.11)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi (66kW, 2005.04 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 110 (80kW, 2004.02 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (103kW, 2005.03 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (130kW, 2005.06 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 135 (100kW, 2003.10 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 (66kW, 2000.08 > .)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 16V (65kW, 2003.11 > 2007.07)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 16V (80kW, 2002.03 > 2008.04)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi (66kW, 2005.04 > 2008.04)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 110 (80kW, 2004.02 > 2008.04)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V (103kW, 2005.03 > 2008.04)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 135 (100kW, 2004.02 > 2008.04)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 90 (66kW, 2002.03 > 2008.04)
PEUGEOT 307 CC (3B) 1.6 16V (80kW, 2005.02 > .)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (103kW, 2005.03 > .)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (130kW, 2003.10 > 2009.04)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 135 (100kW, 2005.06 > 2009.04)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V (80kW, 2002.03 > 2008.04)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 110 (80kW, 2004.02 > .)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V (103kW, 2005.03 > .)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 135 (100kW, 2004.02 > .)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 90 (66kW, 2002.03 > .)