Žarna, degalų išsiliejimo apsauga Dr.Motor Automotive DRM16003
GamintojasDr.Motor Automotive
KodasDRM16003
Kokybės klasėVidutinė
degalų mišinio formavimas
įprasta magistralė (CR)
Analogai kodai: 15730Q
Detali informacija:
CITROEN C5 I (DC_) 2.2 HDi (DC4HXB, DC4HXE) (98kW, 2001.03 > 2004.08)
CITROEN C5 I Break (DE_) 2.2 HDi (DE4HXB, DE4HXE) (98kW, 2001.06 > 2004.08)
CITROEN C5 II (RC_) 2.2 HDi (RC4HXE) (98kW, 2004.09 > .)
CITROEN C5 II Break (RE_) 2.2 HDi (RE4HXE) (98kW, 2004.09 > .)
CITROEN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi (79kW, 2002.07 > .)
CITROEN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi (80kW, 2002.07 > .)
CITROEN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi (94kW, 2002.07 > .)
CITROEN EVASION autobusiukas (22, U6) 2.0 HDI 16V (80kW, 1999.09 > 2002.07)
CITROEN JUMPY I komercinis (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 110 (80kW, 2002.01 > 2006.10)
CITROEN JUMPY I plokščiadugnis / važiuoklė (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 110 16V (80kW, 2003.12 > 2006.10)
PEUGEOT 406 (8B) 2.2 HDi (98kW, 2000.03 > 2004.05)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 HDi (98kW, 2000.02 > 2006.02)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 HDI 16V (80kW, 1999.08 > 2002.08)
PEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDi (79kW, 2002.06 > .)
PEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDi (80kW, 2004.04 > 2006.05)
PEUGEOT EXPERT (224_) 2.0 HDI 16V (80kW, 2000.07 > .)