Skersinės vairo trauklės galas ASHIKA 111-0H-H16R
GamintojasASHIKA
Kodas111-0H-H16R
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
bendras ilgis [mm]
189
išorinis sriegis [mm]
10x1,5
montavimo vieta
dešinė priekis
pritaikytas skersmuo [mm]
13,5
pritaikytas ø [mm]
13,5
sriegio ilgis [mm]
45
vidinis sriegis [mm]
16x1,5
Tinka automobiliams: HYUNDAI TUCSON; KIA SPORTAGE II
Detali informacija:
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 (104kW, 2004.08 > 2010.03)
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi (83kW, 2004.08 > 2010.03)
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi (100kW, 2006.01 > 2010.03)
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi (103kW, 2006.01 > 2010.03)
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi Visų ratų pavara (83kW, 2004.08 > 2010.03)
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi Visų ratų pavara (100kW, 2006.01 > 2010.03)
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi Visų ratų pavara (103kW, 2006.01 > 2010.03)
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 Visų ratų pavara (104kW, 2004.08 > 2010.03)
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 16V 4WD (104kW, 2004.09 > .)
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi (83kW, 2005.02 > .)
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi (103kW, 2006.01 > .)
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD (83kW, 2004.09 > .)
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD (103kW, 2006.01 > .)
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 i 16V (104kW, 2004.09 > .)
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.7 V6 4WD (129kW, 2004.09 > .)