šildytuvo žarnelė ESEN SKV 43SKV806
GamintojasNerastas
Kodas43SKV806
medžiaga
EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas)
spalva
juoda
vidinis skersmuo 1 [mm]
21,5
vidinis skersmuo 2 [mm]
20,5
vidinis skersmuo 3 [mm]
21
Vidinis skersmuo 4 [mm]
19
žarnos ilgis [mm]
810
Analogai kodai: 6464FZ6464NG6464NV
Detali informacija:
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.8 D (MFA9A) (43kW, 1998.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.9 D (MFDJY) (50kW, 1996.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.9 D (MFWJZ) (51kW, 1998.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.9 D 4WD (MFWJZ) (51kW, 1998.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.8 D (MBA9A, MCA9A) (43kW, 1996.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.9 D (MBDJY) (51kW, 1996.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) (51kW, 1999.04 > .)
CITROEN XSARA (N1) 1.8 D (43kW, 1997.04 > 2000.09)
CITROEN XSARA (N1) 1.9 D (50kW, 1997.04 > 2000.09)
CITROEN XSARA (N1) 1.9 D (51kW, 1998.07 > 2005.03)
CITROEN XSARA Break (N2) 1.8 D (43kW, 1997.10 > 2000.09)
CITROEN XSARA Break (N2) 1.9 D (50kW, 1997.10 > 2000.09)
CITROEN XSARA Break (N2) 1.9 D (51kW, 1998.07 > 2005.08)
CITROËN XSARA dėžės kėbulas / universalas 1.9 D (51kW, 1999.06 > 2005.08)
CITROËN XSARA hečbekas (N3_) 1.9 D (51kW, 1999.06 > 2005.03)
CITROEN XSARA kupė (N0) 1.9 D (50kW, 1998.02 > 2000.09)
CITROEN XSARA kupė (N0) 1.9 D (51kW, 1999.02 > 2005.03)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD (47kW, 1994.06 > 2001.05)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD (50kW, 1994.06 > 2001.05)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 STD (51kW, 1994.02 > 1995.10)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D (50kW, 1997.03 > 2002.04)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D (51kW, 1997.05 > 1999.05)
PEUGEOT 306 dėžės kėbulas / universalas (N_, 7_) 1.9 D (50kW, 1997.05 > 1999.05)
PEUGEOT 306 dėžės kėbulas / universalas (N_, 7_) 1.9 STD (51kW, 1994.02 > 1995.10)
PEUGEOT 306 hečbekas 1.9 D (50kW, 1997.05 > 1999.05)
PEUGEOT 306 hečbekas 1.9 STD (51kW, 1994.02 > 1995.10)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.8 D (43kW, 1993.05 > 2001.05)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D (47kW, 1993.05 > 2001.05)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D (50kW, 1994.06 > 2001.05)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D (51kW, 1993.04 > 1999.05)
PEUGEOT PARTNER autobusiukas (5_, G_) 1.9 D (50kW, 1996.06 > 2002.12)
PEUGEOT PARTNER autobusiukas (5_, G_) 1.9 D (51kW, 1996.05 > 1998.12)
PEUGEOT PARTNER autobusiukas (5_, G_) 1.9 D (51kW, 1998.12 > 2008.07)
PEUGEOT PARTNER Furgonas / erdvus limuzinas (5_, G_) 1.8 D (43kW, 1996.06 > 2002.12)
PEUGEOT PARTNER Furgonas / erdvus limuzinas (5_, G_) 1.9 D (51kW, 1996.06 > 2002.12)
PEUGEOT PARTNER Furgonas / erdvus limuzinas (5_, G_) 1.9 D (51kW, 1996.06 > 2015.12)
PEUGEOT PARTNER plokščiadugnis / važiuoklė (5_, G_) 1.9 D (51kW, 1999.01 > 2008.07)