Kompresoriaus padavimo žarna ESEN SKV 43SKV125
GamintojasNerastas
Kodas43SKV125
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Analogai kodai: 1J0129684AM
Detali informacija:
AUDI A3 (8L1) 1.6 (74kW, 1996.09 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.6 (75kW, 2000.08 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 (92kW, 1996.09 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T (110kW, 1996.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T (132kW, 1998.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro (110kW, 1996.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro (132kW, 1998.10 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI (66kW, 1996.09 > 2001.07)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI (74kW, 2000.10 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI (81kW, 1997.08 > 2001.07)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI (96kW, 2000.08 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro (96kW, 2000.08 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (154kW, 1999.03 > 2002.04)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (165kW, 2001.10 > 2003.05)
SEAT LEON (1M1) 1.6 (74kW, 1999.11 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.6 (75kW, 2005.10 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.6 16 V (77kW, 2000.09 > 2006.06)
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6 (55kW, 1996.09 > 2004.09)
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6 (74kW, 1997.02 > 2007.12)
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6 (75kW, 2000.11 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6 (55kW, 1998.07 > 2004.09)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6 (74kW, 1998.07 > 2007.12)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6 (75kW, 2000.09 > 2010.12)
VW BORA I (1J2) 1.4 16V (55kW, 2000.03 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.6 (74kW, 1998.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.6 (75kW, 2000.08 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.6 16V (77kW, 2000.05 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.6 FSI (81kW, 2002.01 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.8 (92kW, 1998.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.8 4motion (92kW, 1999.02 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.8 T (110kW, 2000.05 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.8 T (132kW, 2002.03 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.9 SDI (50kW, 1998.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.9 TDI (66kW, 1998.10 > 2001.06)
VW BORA I (1J2) 1.9 TDI (74kW, 2000.09 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.9 TDI (81kW, 1998.10 > 2001.06)
VW BORA I (1J2) 1.9 TDI (85kW, 1998.12 > 2002.01)
VW BORA I (1J2) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.9 TDI (110kW, 2000.05 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion (66kW, 1999.02 > 2001.06)
VW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion (74kW, 2000.09 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion (85kW, 1999.02 > 2001.06)
VW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion (110kW, 2000.05 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.0 (85kW, 1998.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.0 4motion (85kW, 2000.04 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 (110kW, 1998.10 > 2000.10)
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 4motion (110kW, 1998.12 > 2000.10)
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.8 V6 4motion (150kW, 1999.03 > 2005.05)
VW GOLF IV (1J1) 1.6 (74kW, 1997.08 > 2004.05)
VW GOLF IV (1J1) 1.6 (75kW, 2000.08 > 2005.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 (74kW, 1999.05 > 2002.04)
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 (75kW, 2000.08 > 2006.06)