Stabdžių apkaba ESEN SKV 23SKV692
GamintojasNerastas
Kodas23SKV692
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
porinis gaminio numeris
23SKV691
stabdžių apkabos stūmoklio skersmuo [mm]
48
stabdžių apkabos tipas
apkaba (1 stūmoklis)
stabdžių apkabos tipas
stabdžių apkaba (1 stūmoklis)
stabdžių sistema
BENDIX
Detali informacija:
FIAT 500 (312_) 1.2 (312AXA1A) (51kW, 2007.10 > .)
FIAT 500 (312_) 1.2 LPG (312AXA1A) (51kW, 2010.12 > .)
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 (170AA) (23kW, 1991.12 > 1996.01)
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 i (170AD) (22kW, 1994.07 > 1998.01)
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) (29kW, 1991.07 > 1999.07)
FIAT CINQUECENTO (170_) 1.1 Sporting (170AH) (40kW, 1994.10 > 1998.01)