Droselio sklendė ESEN SKV 12SKV029
GamintojasNerastas
Kodas12SKV029
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
įtampa [V]
12
Detali informacija:
AUDI A2 (8Z0) 1.4 (55kW, 2000.02 > 2005.08)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 16V (55kW, 2000.05 > 2002.10)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 (47kW, 2002.10 > 2006.06)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V (55kW, 2002.09 > 2007.12)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 16V (55kW, 1999.06 > 2002.12)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 16V (55kW, 2000.05 > 2002.02)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 (47kW, 2002.02 > 2006.06)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V (55kW, 2002.02 > 2007.12)
SEAT INCA (6K9) 1.4 16V (55kW, 2000.04 > 2003.06)
SEAT LEON (1M1) 1.4 16V (55kW, 1999.11 > 2006.06)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.4 16V (55kW, 1999.07 > 2006.05)
SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 (40kW, 2002.08 > 2008.03)
SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 (47kW, 2003.01 > 2008.03)
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V (55kW, 1999.12 > 2008.03)
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2 (40kW, 2001.07 > 2007.12)
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2 (47kW, 2003.01 > 2007.12)
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V (55kW, 2000.05 > 2007.12)
SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 (40kW, 2001.07 > 2007.12)
SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 (47kW, 2003.01 > 2007.12)
SKODA FABIA I sedanas (6Y3) 1.2 (40kW, 2001.07 > 2007.12)
SKODA FABIA I sedanas (6Y3) 1.2 (47kW, 2003.01 > 2007.12)
SKODA FABIA I sedanas (6Y3) 1.4 16V (55kW, 1999.10 > 2007.12)
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.4 16V (55kW, 2000.09 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.4 16V (55kW, 2000.08 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 (55kW, 2004.05 > 2006.05)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 (55kW, 2004.05 > 2006.05)
VW BORA I (1J2) 1.4 16V (55kW, 2000.03 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 1.4 16V (55kW, 2001.09 > 2005.05)
VW CADDY II autobusiukas (9K9B) 1.4 16V (55kW, 2000.08 > 2004.01)
VW CADDY II Furgonas / erdvus limuzinas (9K9A) 1.4 (55kW, 2000.08 > 2004.01)
VW GOLF IV (1J1) 1.4 16V (55kW, 1997.08 > 2005.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.4 16V (55kW, 1999.05 > 2006.06)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V (55kW, 2005.01 > 2006.11)
VW GOLF V (1K1) 1.4 16V (55kW, 2003.10 > 2006.05)
VW LUPO I (6X1, 6E1) 1.4 16V (55kW, 1998.09 > 2005.07)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.4 (55kW, 2001.11 > 2010.09)
VW NEW BEETLE kabrioletas (1Y7) 1.4 (55kW, 2003.01 > 2010.09)
VW POLO (6N2) 1.4 16V (55kW, 1999.10 > 2001.09)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 75 1.4 16V (55kW, 1999.10 > 2001.09)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 (40kW, 2002.01 > 2007.05)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 12V (47kW, 2001.10 > 2007.07)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V (55kW, 2001.10 > 2008.05)
VW POLO IV sedanas (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 (55kW, 2003.07 > .)
VW POLO Variant (6V5) 1.4 16V (55kW, 1999.10 > 2001.09)