Droselio sklendė ESEN SKV 12SKV020
GamintojasNerastas
Kodas12SKV020
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
įtampa [V]
12
Detali informacija:
AUDI A3 (8L1) 1.6 (74kW, 1996.09 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 (92kW, 1996.09 > 2003.05)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i (74kW, 1996.07 > 1999.10)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i (74kW, 1996.09 > 1999.06)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i (74kW, 1996.04 > 1999.08)
SEAT LEON (1M1) 1.6 (74kW, 1999.11 > 2006.06)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.6 (74kW, 1999.04 > 2000.09)
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6 (74kW, 1997.02 > 2007.12)
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 (92kW, 1996.09 > 2000.07)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6 (74kW, 1998.07 > 2007.12)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 20V (92kW, 1998.07 > 2000.07)
VW BORA I (1J2) 1.6 (74kW, 1998.10 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 1.6 (74kW, 1999.05 > 2005.05)
VW GOLF IV (1J1) 1.6 (74kW, 1997.08 > 2004.05)
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 (74kW, 1999.05 > 2002.04)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 100 1.6 (74kW, 1995.12 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.6 (74kW, 1997.05 > 2001.09)