Lambda jutiklis ESEN SKV 09SKV016
GamintojasNerastas
Kodas09SKV016
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
grandinių skaičius
3
ilgis [mm]
380
įtampa [V]
12
Detali informacija:
NISSAN 100NX (B13) 1.6 SR (75kW, 1993.09 > 1994.10)
NISSAN 300ZX (Z31) 3.0 Turbo (168kW, 1984.04 > 1990.10)
NISSAN ALMERA I (N15) 1.4 (64kW, 1995.09 > 2000.07)
NISSAN ALMERA I (N15) 1.4 GX,LX (55kW, 1995.09 > 2000.07)
NISSAN ALMERA I (N15) 1.6 (73kW, 1995.09 > 2000.07)
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 (64kW, 1995.09 > 2000.03)
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 S, GX, LX (55kW, 1995.09 > 2000.03)
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 (73kW, 1995.09 > 2000.03)
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 SR, SLX (66kW, 1995.09 > 2000.03)
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V (K11) (40kW, 1992.08 > 2000.09)
NISSAN MICRA II (K11) 1.3 i 16V (HK11) (55kW, 1992.08 > 2000.09)
NISSAN PRIMERA (P10) 1.6 (75kW, 1993.06 > 1996.01)
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V (66kW, 1996.09 > 2001.12)
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V (73kW, 1996.09 > 2000.10)
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V (85kW, 1996.09 > 2001.12)
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V (96kW, 1996.09 > 2001.12)
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V (66kW, 1996.09 > 2002.07)
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V (73kW, 1996.09 > 2002.07)
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V (85kW, 1996.09 > 2002.07)
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V (96kW, 1996.09 > 2002.07)
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i (75kW, 1994.03 > 1998.03)
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V (66kW, 1998.04 > 2001.12)
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V (73kW, 1998.04 > 2001.12)
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V (85kW, 1996.06 > 2001.12)
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V (96kW, 1998.04 > 2001.12)
NISSAN SUNNY III (N14, B13) 1.6 i 16V (75kW, 1992.10 > 1995.05)
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.4 i (55kW, 1990.10 > 1995.05)
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i 16V 4x4 (75kW, 1992.10 > 2000.03)
NISSAN TERRANO II (R20) 2.4 i 12V 4WD (91kW, 1993.02 > 1996.06)