Oro masės jutiklis ESEN SKV 07SKV086
GamintojasNerastas
Kodas07SKV086
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
įtampa [V]
12
Kištukinių kontaktų skaičius
5
korpuso tipas
su korpusu
polių skaičius
5
Detali informacija:
OPEL FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_66, 6B_76) (88kW, 2002.09 > .)
OPEL SIGNUM hečbekas (Z03) 2.0 DTI (F48) (74kW, 2003.05 > .)
OPEL SIGNUM hečbekas (Z03) 2.2 DTI (F48) (92kW, 2003.05 > .)
OPEL VECTRA C (Z02) 2.0 DTI 16V (F69) (74kW, 2002.04 > .)
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69) (86kW, 2002.04 > 2004.12)
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69) (92kW, 2002.04 > .)
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 DTI 16V (F68) (74kW, 2002.08 > .)
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68) (86kW, 2002.08 > 2008.06)
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68) (92kW, 2002.08 > .)
OPEL VECTRA C Universalas (Z02) 2.0 DTI (F35) (74kW, 2003.10 > .)
OPEL VECTRA C Universalas (Z02) 2.2 DTI (F35) (92kW, 2003.10 > .)
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD (92kW, 2002.09 > 2015.02)