Lango pakėliklis ESEN SKV 00SKV331
GamintojasNerastas
Kodas00SKV331
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
įtampa [V]
12
lango pakėliklis
dvigubas bėginis-laidinis langų reguliatorius
montavimo vieta
kairė priekis
papildomas gaminys / papildoma informacija
be elektros variklio
porinis gaminio numeris
00SKV332
Analogai kodai: 8T08374618T0837461B
Tinka automobiliams: AUDI A5, A5 Sportback
Detali informacija:
AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI (118kW, 2009.05 > 2011.09)
AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI (125kW, 2007.10 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI (130kW, 2015.05 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI (120kW, 2008.08 > .)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI (125kW, 2008.08 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI (130kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI (140kW, 2013.09 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro (125kW, 2008.08 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro (130kW, 2011.12 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro (140kW, 2013.09 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI (132kW, 2008.11 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI (155kW, 2008.06 > 2013.11)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI (165kW, 2013.05 > 2016.05)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI (169kW, 2015.08 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2008.06 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2012.03 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro (165kW, 2013.05 > 2016.05)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro (169kW, 2015.08 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.7 TDI (120kW, 2007.09 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 2.7 TDI (140kW, 2007.06 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI (150kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro (155kW, 2008.03 > 2010.05)
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro (160kW, 2015.05 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro (176kW, 2007.06 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro (180kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2011.12 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 3.2 FSI (195kW, 2007.06 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 3.2 FSI quattro (195kW, 2007.06 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) RS5 quattro (331kW, 2010.03 > .)
AUDI A5 (8T3) S5 quattro (245kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) S5 quattro (260kW, 2007.06 > 2012.03)
AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI (106kW, 2014.06 > .)
AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI (118kW, 2009.11 > 2011.09)
AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI (125kW, 2011.08 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI (130kW, 2015.05 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (100kW, 2009.09 > .)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (105kW, 2009.09 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (110kW, 2013.05 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (120kW, 2009.09 > .)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (125kW, 2009.09 > 2012.03)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (130kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (140kW, 2013.09 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro (125kW, 2009.09 > 2012.03)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro (130kW, 2011.12 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro (140kW, 2013.09 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI (132kW, 2009.09 > 2014.06)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI (155kW, 2009.09 > 2013.11)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI (165kW, 2013.05 > 2016.05)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI (169kW, 2015.08 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2009.09 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro (165kW, 2013.05 > 2016.05)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro (169kW, 2015.08 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.7 TDI (120kW, 2009.09 > .)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.7 TDI (140kW, 2009.09 > 2012.03)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI (150kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro (160kW, 2015.05 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro (176kW, 2009.09 > 2012.03)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro (180kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2011.12 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.2 FSI quattro (195kW, 2009.09 > 2012.03)
AUDI A5 Sportback (8TA) S5 quattro (245kW, 2010.01 > 2017.01)