Filtras salono MAHLE LAK1157/S
GamintojasMAHLE
KodasLAK1157S
Kokybės klasėAukščiausia
aukštis [mm]31
plotis [mm]97
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Bazinė versija (prekės Nr.)
LA 1157/S
bendras ilgis [mm]
258
filtro tipas
aktyvios anglies filtras
ilgis [mm]
258
Neto svoris [g]
254
pakuotės aukštis [cm]
26,50
pakuotės aukštis [cm]
265
pakuotės ilgis [cm]
14,5
pakuotės ilgis [cm]
145
pakuotės plotis [cm]
7
pakuotės plotis [cm]
70
rekomenduojamas pakeitimo intervalas [km]
Tinka automobiliams: PEUGEOT 308 II, 308 SW II, 508 II, 508 SW II
Detali informacija:
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.2 THP 130 (96kW, 2013.11 > .)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.2 VTi 72 (60kW, 2013.09 > .)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.5 BlueHDI 100 (75kW, 2018.05 > .)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.6 BlueHDi 120 (88kW, 2013.11 > .)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.6 GTi (184kW, 2015.08 > .)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.6 GTi (L35GNH) (200kW, 2015.06 > .)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.6 HDi (68kW, 2013.09 > .)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.6 HDi / BlueHDi 115 (85kW, 2013.09 > .)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.6 HDi 100 (73kW, 2014.04 > .)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.6 PureTech 225 (165kW, 2018.01 > .)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.6 THP (115kW, 2013.09 > .)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.6 THP 125 (92kW, 2013.09 > .)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 2.0 BlueHDi 150 (110kW, 2013.11 > .)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 2.0 GT BlueHDi 180 (130kW, 2017.06 > .)
PEUGEOT 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 1.2 THP 110 (81kW, 2014.03 > .)
PEUGEOT 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 1.2 THP 130 (96kW, 2014.03 > .)
PEUGEOT 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 1.6 BlueHDi 100 (73kW, 2014.04 > .)
PEUGEOT 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 1.6 BlueHDi 120 (88kW, 2014.03 > .)
PEUGEOT 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 1.6 GT 205 (151kW, 2015.02 > .)
PEUGEOT 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 1.6 HDi / BlueHDi 115 (LCBHXM, LCBHXT) (85kW, 2014.03 > .)
PEUGEOT 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 1.6 HDi 92 (68kW, 2014.03 > .)
PEUGEOT 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 1.6 THP 155 (115kW, 2014.03 > .)
PEUGEOT 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 2.0 BlueHDi 150 (110kW, 2014.03 > .)
PEUGEOT 508 II (FB_, FH_, F3_) 1.5 BlueHDI 130 (FBYHZJ, FBYHZR) (96kW, 2018.10 > .)
PEUGEOT 508 II (FB_, FH_, F3_) 1.6 PureTech 180 (F35GFR) (133kW, 2018.10 > .)
PEUGEOT 508 II (FB_, FH_, F3_) 1.6 PureTech 225 (F35GGR) (165kW, 2018.10 > .)
PEUGEOT 508 II (FB_, FH_, F3_) 2.0 BlueHDI 160 (FHEHYR) (120kW, 2018.10 > .)
PEUGEOT 508 II (FB_, FH_, F3_) 2.0 BlueHDI 180 (FHEHZR, FHEHZN) (130kW, 2018.10 > .)
PEUGEOT 508 SW II (FC_, FJ_, F4_) 1.5 BlueHDi 130 (96kW, 2018.09 > .)
PEUGEOT 508 SW II (FC_, FJ_, F4_) 1.6 PureTech 180 (133kW, 2018.09 > .)
PEUGEOT 508 SW II (FC_, FJ_, F4_) 1.6 PureTech 225 (F45GGR) (165kW, 2018.09 > .)
PEUGEOT 508 SW II (FC_, FJ_, F4_) 2.0 BlueHDi 180 (130kW, 2018.09 > .)