VDO                                                A2C59513235Z, VDO, A2C59513235Z, auto detalė
VDO A2C59513235Z
Aukštos kokybės VDO A2C59513235Z nuo VDO. Prekės kodas: A2C59513235Z. Užtikriname greitą pristatymą!
GamintojasVDO
KodasA2C59513235Z
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
grandinių skaičius
4
ilgis [mm]
950
Detali informacija:
AUDI A4 B6 (8E2) 1.6 (75kW, 2000.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 (120kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 (125kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.6 (75kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 (120kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 (125kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) 2.4 (120kW, 2002.04 > 2005.12)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) 2.4 (125kW, 2002.04 > 2005.12)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.6 (75kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.6 (75kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.7 quattro (206kW, 2002.10 > 2006.05)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 4.2 quattro (246kW, 2002.10 > 2010.07)
AUDI TT (8N3) 3.2 VR6 quattro (184kW, 2003.07 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro (184kW, 2003.07 > 2006.06)
PORSCHE CAYENNE (9PA) S 4.5 (250kW, 2002.09 > 2007.09)
PORSCHE CAYENNE (9PA) Turbo 4.5 (331kW, 2002.09 > 2007.09)
PORSCHE CAYENNE (9PA) Turbo S 4.5 (368kW, 2004.01 > 2007.09)
SEAT AROSA (6H1) 1.0 (37kW, 1997.05 > 2004.06)
SEAT AROSA (6H1) 1.4 (44kW, 1997.05 > 2004.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.0 i (37kW, 1996.09 > 1999.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i (44kW, 1994.06 > 1999.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i (74kW, 1996.07 > 1999.10)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 i (44kW, 1996.09 > 1999.06)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i (74kW, 1996.09 > 1999.06)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 i (37kW, 1996.09 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i (44kW, 1993.09 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i (74kW, 1996.04 > 1999.08)
SEAT INCA (6K9) 1.4 i (44kW, 1995.11 > 2003.06)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0 4x4 (85kW, 2000.08 > 2004.09)
VW BORA I (1J2) 2.0 4motion (85kW, 2000.04 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 2.0 4motion (85kW, 2000.04 > 2005.05)
VW CADDY II autobusiukas (9K9B) 1.4 (44kW, 1995.11 > 2004.01)
VW CADDY II Furgonas / erdvus limuzinas (9K9A) 60 1.4 (44kW, 1995.11 > 2004.01)
VW GOLF IV (1J1) 2.0 4motion (85kW, 2000.10 > 2005.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 4motion (85kW, 2000.10 > 2006.06)
VW LUPO I (6X1, 6E1) 1.0 (37kW, 1998.09 > 2005.07)
VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 (85kW, 2003.11 > 2015.08)
VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) VR6 3.2 (173kW, 2004.02 > 2009.11)
VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) VR6 3.2 4motion (173kW, 2004.07 > 2009.11)
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) VR6 3.2 (170kW, 2004.02 > 2004.06)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T (110kW, 1999.10 > 2010.09)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T (132kW, 2001.11 > 2005.06)
VW NEW BEETLE kabrioletas (1Y7) 1.8 T (110kW, 2003.01 > 2010.09)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 4.0 W8 4motion (202kW, 2001.09 > 2004.09)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 4.0 W8 4motion (202kW, 2001.09 > 2004.09)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V6 (177kW, 2002.04 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V6 4motion (177kW, 2004.02 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 4.2 V8 4motion (246kW, 2003.05 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 6.0 W12 4motion (309kW, 2002.04 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 6.0 W12 4motion (331kW, 2005.05 > .)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 100 1.6 (74kW, 1995.12 > 2001.09)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 60 1.4 (44kW, 1995.12 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.4 (44kW, 1997.05 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.6 (74kW, 1997.05 > 2001.09)
VW TRANSPORTER T5 Autobusas (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 (85kW, 2003.11 > .)
VW TRANSPORTER T5 Autobusas (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) VR6 3.2 (173kW, 2004.02 > 2009.11)
VW TRANSPORTER T5 komercinis (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 (85kW, 2003.11 > 2015.08)
VW TRANSPORTER T5 komercinis (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) VR6 3.2 (173kW, 2004.02 > 2009.11)
VW TRANSPORTER T5 plokščiadugnis / važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7J 2.0 (85kW, 2003.11 > .)
VW TRANSPORTER T5 plokščiadugnis / važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7J VR6 3.2 (173kW, 2003.08 > 2006.05)
VW TRANSPORTER V autobusas (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) VR6 3.2 (170kW, 2004.02 > 2004.06)
VW TRANSPORTER V komercinis (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) VR6 3.2 (170kW, 2003.04 > 2004.06)
VW TRANSPORTER V plokščiadugnis / važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7JY VR6 3.2 (170kW, 2004.02 > 2009.11)