                                                JGS1007T, TRW, JGS1007T, auto detalė
Amortizatorius TRW TWIN JGS1007T
GamintojasTRW
KodasJGS1007T
Kokybės klasėAukščiausia
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
amortizatoriaus dizainas
spyruokl. guolio slopintuvas
amortizatoriaus montavimo tipas
apatinė kilpa
Ąselė apačioje
viršutinis kaištis
amortizatoriaus sistema
dvigubas vamzdelis
amortizatoriaus tipas
dujų slėgis
ilgis 1 [mm]
416
ilgis 2 [mm]
294
kiekis pagal ašį
1
montavimo vieta
galinė ašis
skersmuo [mm]
45
stūmoklio koto skersmuo [mm]
12
stūmoklio skersmuo [mm]
12
Detali informacija:
MINI MINI (R56) Cooper (85kW, 2010.03 > .)
MINI MINI (R56) Cooper (88kW, 2006.10 > 2012.02)
MINI MINI (R56) Cooper (90kW, 2010.03 > .)
MINI MINI (R56) Cooper D (80kW, 2007.03 > .)
MINI MINI (R56) Cooper D (82kW, 2010.06 > 2013.11)
MINI MINI (R56) Cooper D (82kW, 2011.02 > 2013.11)
MINI MINI (R56) Cooper S (120kW, 2010.03 > 2013.11)
MINI MINI (R56) Cooper S (128kW, 2006.10 > 2010.02)
MINI MINI (R56) Cooper S (135kW, 2010.03 > 2013.11)
MINI MINI (R56) Cooper SD (100kW, 2011.02 > 2013.11)
MINI MINI (R56) Cooper SD (105kW, 2011.02 > 2013.11)
MINI MINI (R56) John Cooper Works (155kW, 2008.03 > .)
MINI MINI (R56) John Cooper Works GP (160kW, 2012.09 > 2013.11)
MINI MINI (R56) One (55kW, 2009.03 > 2010.03)
MINI MINI (R56) One (55kW, 2010.03 > 2013.11)
MINI MINI (R56) One (70kW, 2007.03 > .)
MINI MINI (R56) One (72kW, 2010.03 > 2013.11)
MINI MINI (R56) One D (66kW, 2009.06 > 2010.07)
MINI MINI (R56) One D (66kW, 2010.07 > 2013.11)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper (85kW, 2010.03 > 2014.06)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper (88kW, 2007.10 > 2013.12)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper (90kW, 2010.03 > 2014.06)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper D (80kW, 2007.10 > 2010.02)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper D (82kW, 2010.03 > 2014.06)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper D (82kW, 2011.02 > 2014.06)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper S (128kW, 2007.10 > 2010.02)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper S (135kW, 2010.03 > 2014.06)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper S (147kW, 2010.03 > 2014.06)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper S John Cooper Works (141kW, 2008.10 > .)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper SD (100kW, 2011.02 > 2014.06)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper SD (105kW, 2011.02 > 2014.06)
MINI MINI CLUBMAN (R55) John Cooper Works (155kW, 2008.03 > .)
MINI MINI CLUBMAN (R55) One (72kW, 2010.03 > 2014.06)
MINI MINI CLUBMAN (R55) One D (66kW, 2010.03 > 2014.06)
MINI MINI CLUBVAN (R55) Cooper (90kW, 2012.12 > 2014.06)
MINI MINI CLUBVAN (R55) Cooper D (82kW, 2012.12 > 2014.06)
MINI MINI CLUBVAN (R55) One (72kW, 2012.12 > 2014.06)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper (85kW, 2009.03 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper (88kW, 2009.03 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper (90kW, 2010.03 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper D (82kW, 2010.06 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper D (82kW, 2011.02 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper S (128kW, 2009.03 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper S (135kW, 2010.03 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper S (147kW, 2010.03 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper SD (105kW, 2011.02 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) John Cooper Works (155kW, 2008.03 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) One (72kW, 2010.03 > .)
MINI MINI kupė (R58) Cooper (85kW, 2011.09 > .)
MINI MINI kupė (R58) Cooper (90kW, 2011.09 > .)
MINI MINI Roadster (R59) Cooper S (120kW, 2012.02 > .)
MINI MINI Roadster (R59) Cooper S (135kW, 2012.02 > .)