                                                JGM1034T, TRW, JGM1034T, auto detalė
Amortizatorius TRW TWIN JGM1034T
GamintojasTRW
KodasJGM1034T
Kokybės klasėAukščiausia
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
amortizatoriaus dizainas
pakabos statramstis
amortizatoriaus montavimo tipas
viršutinis kaištis
amortizatoriaus sistema
dvigubas vamzdelis
amortizatoriaus tipas
dujų slėgis
angų skaičius
54
kiekis pagal ašį
1
montavimo vieta
priekinė ašis
stūmoklio koto skersmuo [mm]
24
stūmoklio skersmuo [mm]
24
Tinka automobiliams: AUDI A3, A3 Sportback
Detali informacija:
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro (103kW, 2004.08 > 2012.08)
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro (103kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.03 > 2012.08)
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro (147kW, 2004.09 > 2012.08)
AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro (184kW, 2003.07 > 2009.05)
AUDI A3 (8P1) S3 quattro (188kW, 2007.02 > 2012.08)
AUDI A3 (8P1) S3 quattro (195kW, 2006.11 > 2012.08)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro (103kW, 2005.11 > 2013.03)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro (103kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.03 > 2013.03)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro (147kW, 2004.09 > 2013.03)
AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro (184kW, 2004.09 > 2009.05)