Stabdžių apkaba TRW BHS1300E
GamintojasTRW
KodasBHS1300E
Kokybės klasėAukščiausia
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamintojo apribojimas
TRW
medžiaga
ketus
porinis gaminio numeris
BHS1299E
skersmuo [mm]
60
stabdžių apkabos tipas
kumščio tipo apkaba
Stūmoklio skersmuo [mm]
60
Tinka automobiliams: AUDI Q5
Detali informacija:
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI (100kW, 2010.11 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI (105kW, 2010.11 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI (110kW, 2013.05 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI (140kW, 2015.09 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro (105kW, 2009.08 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro (110kW, 2013.05 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro (125kW, 2008.11 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro (130kW, 2012.06 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro (140kW, 2013.11 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI Hybrid quattro (155kW, 2011.06 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro (132kW, 2009.08 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2008.11 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2013.05 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro (165kW, 2012.06 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro (169kW, 2015.08 > .)
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro (176kW, 2008.11 > .)
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro (180kW, 2012.06 > .)
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro (184kW, 2012.06 > .)
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro (190kW, 2013.11 > .)
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2012.06 > .)
AUDI Q5 (8RB) 3.2 FSI quattro (199kW, 2008.11 > .)
AUDI Q5 (8RB) SQ5 TDI quattro (230kW, 2012.12 > .)