                                DENSO                                                PK16PRP11, DE
Uždegimo žvakė Platinum DENSO PK16PRP11
GamintojasDENSO
KodasPK16PRP11
Kokybės klasėAukšta
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
alternatyvi prekė
IK16TT
Bruto svoris [g]
46
OE numeriui
MS851335
Prijungimo mechanizmai
Solid SAE
rakto dydis
16
šalies versija
Japonija
skersmuo [mm]
14
sriegio dydis
M14x1.25
sriegio ilgis [mm]
19
sriegio matas 1
19
sriegis 1
tarpas tarp elektrodų [mm]
1,1
uždegimo žvakė
1 æ įžemintas elektrodas
uždegimo žvakė
Platinos įžeminimo elektrodas
platinos vidurinysis elektrodas
užveržimo sukimo momentas [Nm]
22
veržliarakčio dydis
16
veržliarakčio dydis
16 mm
ø [mm]
14
Tinka automobiliams: MITSUBISHI PAJERO II, PAJERO II Canvas Top, PAJERO SPORT I
Detali informacija:
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W) (130kW, 1997.06 > 1999.10)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W) (133kW, 1994.06 > 1997.05)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.5 V6 24V (V25W, V45W) (153kW, 1994.06 > 1999.10)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.5 V6 24V (V45W, V25W) (143kW, 1997.07 > 1999.10)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_C, V4_C) 3.0 V6 24V (V23C) (133kW, 1994.06 > 2000.04)
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W) (125kW, 2000.06 > .)
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W) (130kW, 1998.11 > .)