Daviklis kondicionieriaus AC slėgio DENSO DPS24001
GamintojasDENSO
KodasDPS24001
Kokybės klasėAukšta
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
alternatyvi prekė
Bruto svoris [g]
47
lizdo tipas
vyr.
OE numeriui
JTB100220
sriegio dydis
M10 - P1.25
sriegio tipas
su metriniu sriegiu
Detali informacija:
ROVER 200 II hečbekas (RF) 211 (44kW, 1998.01 > 2000.03)
ROVER 200 II hečbekas (RF) 214 i (55kW, 1995.11 > 2000.03)
ROVER 200 II hečbekas (RF) 214 Si (76kW, 1995.11 > 2000.03)
ROVER 200 II hečbekas (RF) 216 Si (82kW, 1995.11 > 2000.03)
ROVER 200 II hečbekas (RF) 218 K Vi (107kW, 1995.11 > 2000.03)
ROVER 200 II hečbekas (RF) 220 D/SD (63kW, 1995.11 > 2000.03)
ROVER 200 II hečbekas (RF) 220 SDi (77kW, 1995.11 > 2000.03)
ROVER 200 II Hečbekas (XW) 214 (55kW, 1993.09 > 1995.10)
ROVER 200 II Hečbekas (XW) 214 GSi/Si (70kW, 1990.01 > 1995.10)
ROVER 200 II Hečbekas (XW) 214 GSi/Si (76kW, 1992.12 > 1995.10)
ROVER 200 II Hečbekas (XW) 216 GTi (90kW, 1990.09 > 1995.10)
ROVER 200 II Hečbekas (XW) 218 TD (65kW, 1991.09 > 1995.10)
ROVER 200 II Hečbekas (XW) 220 GTi (100kW, 1993.01 > 1995.10)
ROVER 200 II Hečbekas (XW) 220 GTi (103kW, 1991.09 > 1995.10)
ROVER 200 II Hečbekas (XW) 220 Turbo (147kW, 1993.01 > 1995.10)
ROVER 200 kupė (XW) 216 (90kW, 1992.10 > 1999.06)
ROVER 200 kupė (XW) 220 GSi (100kW, 1994.05 > 1999.06)
ROVER 200 kupė (XW) 220 Turbo (147kW, 1992.10 > 1999.06)
ROVER 400 II (RT) 414 Si (76kW, 1995.05 > 2000.03)
ROVER 400 II (RT) 416 Si (82kW, 1995.05 > 2000.03)
ROVER 400 II (RT) 416 Si (83kW, 1995.05 > 2000.03)
ROVER 400 II (RT) 420 D (63kW, 1995.11 > 2000.03)
ROVER 400 II (RT) 420 Di (77kW, 1995.05 > 2000.03)
ROVER 400 II (RT) 420 Si Lux (100kW, 1995.12 > 2000.03)
ROVER 400 II hečbekas (RT) 414 (55kW, 1996.03 > 1997.12)
ROVER 400 II hečbekas (RT) 414 Si (76kW, 1995.05 > 2000.03)
ROVER 400 II hečbekas (RT) 416 Si (82kW, 1995.05 > 2000.03)
ROVER 400 II hečbekas (RT) 416 Si (83kW, 1995.06 > 2000.03)
ROVER 400 II hečbekas (RT) 420 D (63kW, 1995.11 > 2000.03)
ROVER 400 II hečbekas (RT) 420 Di (77kW, 1995.05 > 2000.03)
ROVER 400 II hečbekas (RT) 420 Si Lux (100kW, 1995.12 > 2000.03)
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i (82kW, 1994.05 > 1998.11)
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i (90kW, 1994.05 > 1998.11)
ROVER 400 Tourer (XW) 1.8 i (107kW, 1996.06 > 1998.11)
ROVER 400 Tourer (XW) 1.8 TD (65kW, 1993.09 > 1998.11)
ROVER 400 Tourer (XW) 2.0 i (100kW, 1994.05 > 1998.11)
ROVER 45 I hečbekas (RT) 1.4 (76kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I hečbekas (RT) 1.6 (80kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I hečbekas (RT) 1.8 (86kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I hečbekas (RT) 2.0 iDT (74kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I hečbekas (RT) 2.0 iDT (83kW, 2004.01 > 2005.05)
ROVER 45 I hečbekas (RT) 2.0 V6 (110kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I sedanas (RT) 1.4 (76kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I sedanas (RT) 1.6 (80kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I sedanas (RT) 1.8 (86kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I sedanas (RT) 2.0 iDT (74kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I sedanas (RT) 2.0 iDT (83kW, 2004.01 > 2005.05)
ROVER 45 I sedanas (RT) 2.0 V6 (110kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 800 (XS) 820 16V Turbo (RS) (132kW, 1992.01 > 1999.02)
ROVER 800 (XS) 820 I/SI (RS) (100kW, 1992.01 > 1999.02)
ROVER 800 (XS) 820 Sport (145kW, 1994.04 > 1996.03)
ROVER 800 (XS) 825 D/SD (XS) (87kW, 1990.01 > 1999.02)
ROVER 800 (XS) 825 Si Lux (RS) (129kW, 1996.04 > 1999.02)
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling Catalytic-Conv (XS) (124kW, 1988.02 > 1999.02)
ROVER 800 hečbekas (XS) 820 16V Turbo (RS) (132kW, 1992.01 > 1999.02)
ROVER 800 hečbekas (XS) 820 I/SI (XS) (100kW, 1993.01 > 1999.02)
ROVER 800 hečbekas (XS) 820 Sport (145kW, 1994.04 > 1996.03)
ROVER 800 hečbekas (XS) 825 D/SD (XS) (87kW, 1992.01 > 1999.02)
ROVER 800 hečbekas (XS) 827 24V I/SI Cat (RS) (124kW, 1992.01 > 1999.02)
ROVER 800 kupė 825 SD (87kW, 1993.09 > 1999.02)
ROVER 800 kupė 825 Si (RS) (129kW, 1996.04 > 1999.02)
ROVER 800 kupė 827 24V (RS) (124kW, 1992.08 > 1999.02)