Ritė, uždegimas DELPHI GN10334-12B1
GamintojasNerastas
KodasGN10334-12B1
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Įrangos lygis
Coil on Plug
įtampa [V]
12
Kištukinių kontaktų skaičius
4
lizdo tipas
mot.
panaudotų kontaktų skaičius
4
polių skaičius
spalva
juoda
transporto priemonės apdailos lygis
Coil on Plug
uždegimo ritė
jungties tipas SAE
versija
OEM Standard
versija
OEM Std
Detali informacija:
VOLVO C70 I kabrioletas (873) 2.0 (132kW, 1998.03 > 2005.10)
VOLVO C70 I kabrioletas (873) 2.0 T (120kW, 2000.03 > 2005.10)
VOLVO C70 I kabrioletas (873) 2.0 T (166kW, 1998.03 > 2005.10)
VOLVO C70 I kabrioletas (873) 2.4 (125kW, 1998.06 > 2005.10)
VOLVO C70 I kabrioletas (873) 2.4 T (142kW, 1998.03 > 2005.10)
VOLVO C70 I kabrioletas (873) 2.4 T (147kW, 2002.07 > 2005.10)
VOLVO C70 I kabrioletas (873) T5 (176kW, 1998.03 > 2005.10)
VOLVO C70 I kabrioletas (873) T5 (180kW, 2002.07 > 2005.10)
VOLVO C70 I kupė (872) 2.0 (132kW, 1997.03 > 2002.09)
VOLVO C70 I kupė (872) 2.0 T (120kW, 2000.03 > 2002.09)
VOLVO C70 I kupė (872) 2.0 T (166kW, 1997.03 > 2002.09)
VOLVO C70 I kupė (872) 2.4 (121kW, 1999.03 > 2002.09)
VOLVO C70 I kupė (872) 2.4 (125kW, 1999.05 > 2002.09)
VOLVO C70 I kupė (872) 2.4 T (142kW, 1997.03 > 2002.09)
VOLVO C70 I kupė (872) T-5 (176kW, 1997.03 > 2002.09)
VOLVO S60 I (384) 2.0 T (132kW, 2001.09 > 2010.04)
VOLVO S60 I (384) 2.4 (103kW, 2000.11 > 2010.04)
VOLVO S60 I (384) 2.4 (125kW, 2000.11 > 2010.04)
VOLVO S60 I (384) 2.4 Bifuel (CNG) (103kW, 2002.06 > 2010.04)
VOLVO S60 I (384) 2.4 Bifuel (LPG) (103kW, 2002.06 > 2010.04)
VOLVO S60 I (384) 2.4 T (147kW, 2000.11 > 2010.04)
VOLVO S60 I (384) 2.4 T AWD (147kW, 2001.11 > 2010.04)
VOLVO S60 I (384) 2.5 T (154kW, 2004.02 > 2010.04)
VOLVO S60 I (384) 2.5 T AWD (154kW, 2004.04 > 2010.04)
VOLVO S60 I (384) R 2,5 T AWD (221kW, 2003.03 > 2010.04)
VOLVO S60 I (384) T5 (184kW, 2000.11 > 2010.04)
VOLVO S60 I (384) T5 (191kW, 2004.04 > 2010.04)
VOLVO S70 (874) 2.0 (93kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.0 (105kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.0 (120kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.0 (132kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo (155kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo (166kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.3 Turbo (184kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.4 (103kW, 1999.08 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.4 (106kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.4 (121kW, 1998.06 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.4 (125kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel (103kW, 1999.07 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel (106kW, 1998.10 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.4 T5 AWD (142kW, 1996.11 > 1999.04)
VOLVO S70 (874) 2.4 Turbo (142kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) T5 (176kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S80 I (184) 2.0 (120kW, 1998.06 > 2006.07)
VOLVO S80 I (184) 2.0 T (132kW, 1999.12 > 2006.07)
VOLVO S80 I (184) 2.0 T (166kW, 1998.06 > 2006.07)
VOLVO S80 I (184) 2.4 (103kW, 1999.01 > 2006.07)
VOLVO S80 I (184) 2.4 (125kW, 1999.01 > 2006.07)
VOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (CNG) (103kW, 2001.09 > 2006.07)
VOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (LPG) (103kW, 2001.09 > 2006.07)
VOLVO S80 I (184) 2.4 T (147kW, 2000.06 > 2006.07)
VOLVO S80 I (184) 2.5 T (154kW, 2003.03 > 2006.07)
VOLVO S80 I (184) 2.5 T AWD (154kW, 2003.07 > 2006.07)
VOLVO S80 I (184) 2.9 (147kW, 1999.03 > 2006.07)
VOLVO S80 I (184) 2.9 (150kW, 1998.05 > 2006.07)
VOLVO S80 I (184) 3.0 (144kW, 2001.06 > 2006.07)
VOLVO S80 I (184) T5 AWD (147kW, 2000.04 > 2003.09)
VOLVO S80 I (184) T6 (200kW, 1998.05 > 2006.07)
VOLVO S80 I (184) T6 (200kW, 2001.06 > 2006.07)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 (105kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 (120kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 (132kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo (155kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo (166kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo AWD (166kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T AWD (184kW, 1997.04 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5 (176kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5 AWD (176kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 Turbo (184kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 (103kW, 1999.08 > 2000.05)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 (121kW, 1998.06 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 (125kW, 1997.01 > 2000.05)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Bifuel (103kW, 1999.08 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo (142kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD (142kW, 1997.01 > 2000.05)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD (195kW, 1999.03 > 2000.03)
VOLVO V70 II (285) 2.0 T (132kW, 2001.07 > 2007.08)
VOLVO V70 II (285) 2.4 (103kW, 2000.03 > 2007.08)
VOLVO V70 II (285) 2.4 (125kW, 2000.03 > 2007.08)
VOLVO V70 II (285) 2.4 Bifuel (CNG) (103kW, 2001.09 > 2007.08)
VOLVO V70 II (285) 2.4 Bifuel (LPG) (103kW, 2001.09 > 2007.08)
VOLVO V70 II (285) 2.4 T (147kW, 2000.03 > 2007.08)
VOLVO V70 II (285) 2.4 T AWD (147kW, 2001.09 > 2007.08)
VOLVO V70 II (285) 2.5 T (154kW, 2004.04 > 2007.08)
VOLVO V70 II (285) 2.5 T AWD (154kW, 2002.09 > 2007.08)
VOLVO V70 II (285) T5 (184kW, 2000.03 > 2007.08)
VOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.4 T XC AWD (142kW, 1997.11 > 2002.09)
VOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.4 T XC AWD (147kW, 2000.03 > 2002.09)
VOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.5 T XC AWD (154kW, 2002.09 > 2007.08)
VOLVO XC90 I (275) 2.5 T AWD (154kW, 2002.10 > .)
VOLVO XC90 I (275) T6 AWD (200kW, 2002.10 > .)