Degalų tiekimo blokas DELPHI FG1006-12B1
GamintojasNerastas
KodasFG1006-12B1
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]136
aukštis [mm]136,5
plotis [mm]115
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
degalų tipas
dyzelinas
ilgis [mm]
306
įtampa [V]
12
korpuso spalva
geltona
matavimo diapazonas [kPa]
50
papildomas gaminys / papildoma informacija
be tarpiklio / sandariklio
su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2
be slėgio jutiklio
Tinka automobiliams: VW CC B7, PASSAT B6, PASSAT B6 Variant
Detali informacija:
VW CC B7 (358) 2.0 TDI (110kW, 2015.05 > 2016.12)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI (130kW, 2012.12 > 2016.12)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI (135kW, 2015.05 > 2016.12)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 TDI (77kW, 2009.08 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI (77kW, 2005.03 > 2008.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI (105kW, 2009.01 > 2010.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (81kW, 2008.11 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (88kW, 2005.11 > 2007.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (100kW, 2005.03 > 2010.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (103kW, 2005.03 > 2009.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (125kW, 2005.08 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.03 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW, 2005.03 > 2010.08)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2005.03 > 2009.05)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 TDI (77kW, 2009.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.9 TDI (77kW, 2005.08 > 2008.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI (105kW, 2009.01 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (81kW, 2008.11 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (88kW, 2005.11 > 2007.05)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (90kW, 2005.08 > 2006.02)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (100kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (103kW, 2005.08 > 2009.05)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (125kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2005.08 > 2009.05)