Lambda jutiklis DELPHI ES20271-12B1
GamintojasNerastas
KodasES20271-12B1
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
260
kabelio ilgis [mm]
260
laidininko numeris
4
lambda jutiklis
planarinis zondas
lambda jutiklis
šildyta
Trigerinis zondas
panaudotų kontaktų skaičius
4
Detali informacija:
SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 (47kW, 2002.10 > 2006.06)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 12V (51kW, 2006.05 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 (47kW, 2002.02 > 2006.06)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 12V (51kW, 2006.05 > 2009.11)
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 (44kW, 2009.07 > .)
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 (51kW, 2008.03 > .)
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 (44kW, 2009.07 > .)
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 (51kW, 2008.07 > .)
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 (44kW, 2010.05 > .)
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 (51kW, 2010.05 > .)
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI (63kW, 2012.09 > .)
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 (55kW, 2012.07 > .)
SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 (40kW, 2002.08 > 2008.03)
SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 (47kW, 2003.01 > 2008.03)
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2 (47kW, 2003.01 > 2007.12)
SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 (47kW, 2003.01 > 2007.12)
SKODA FABIA I sedanas (6Y3) 1.2 (47kW, 2003.01 > 2007.12)
SKODA FABIA II (542) 1.2 (51kW, 2007.01 > .)
SKODA FABIA II (542) 1.2 12V (44kW, 2011.11 > .)
SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 (51kW, 2007.10 > .)
SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 12V (44kW, 2011.11 > .)
SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 (55kW, 2012.07 > .)
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 (55kW, 2012.07 > .)
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 (47kW, 2006.05 > 2007.01)
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 (51kW, 2007.01 > 2015.05)
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 (51kW, 2007.03 > 2015.05)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 12V (47kW, 2001.10 > 2007.07)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 12V (51kW, 2007.05 > 2009.11)
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 (44kW, 2009.06 > .)
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 (51kW, 2009.06 > .)