Lambda jutiklis DELPHI ES10849-12B1
GamintojasNerastas
KodasES10849-12B1
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
700
ilgis [mm]
810
kabelio ilgis [mm]
810
laidininko numeris
1
lambda jutiklis
nekaitinta
lambda jutiklis
pirštinio tipo zondas
Trigerinis zondas
panaudotų kontaktų skaičius
1
Detali informacija:
HYUNDAI H100 autobusas (P) 2.4 (90kW, 1993.07 > 2000.03)
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.5 i.e. (63kW, 1990.10 > 1995.11)
HYUNDAI PONY (X-2) 1.3 (43kW, 1989.10 > 1995.01)
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 (53kW, 1989.10 > 1995.01)
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i (61kW, 1989.10 > 1995.01)
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i (62kW, 1989.10 > 1995.01)
HYUNDAI PONY / EXCEL sedanas (X-2) 1.5 (53kW, 1990.01 > 1995.01)
HYUNDAI PONY / EXCEL sedanas (X-2) 1.5 i (61kW, 1990.01 > 1995.01)
HYUNDAI PONY / EXCEL sedanas (X-2) 1.5 i (62kW, 1990.01 > 1995.01)
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i (62kW, 1990.02 > 1996.05)
HYUNDAI SONATA II (Y-2) 1.8 i (70kW, 1988.09 > 1993.10)
HYUNDAI SONATA II (Y-2) 2.0 i (80kW, 1991.01 > 1993.10)
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.3 EL,GL (C11A) (49kW, 1986.06 > 1988.04)
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A) (51kW, 1985.09 > 1988.04)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 (C51A) (51kW, 1988.04 > 1992.05)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 12V (C51A) (55kW, 1988.04 > 1992.05)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 GL (C61A) (44kW, 1988.04 > 1990.12)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.6 GTi 16V (C53A) (91kW, 1988.04 > 1990.05)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.8 GTi 16V Cat (C58A) (100kW, 1990.06 > 1992.05)
MITSUBISHI GALANT V (E1_A) 2.0 GLS (E15A) (66kW, 1986.06 > 1990.04)
MITSUBISHI GALANT V (E1_A) 2.0 GLS (E15A) (75kW, 1984.06 > 1990.04)
MITSUBISHI GALANT V (E1_A) 2.0 Turbo ECi (E15A) (110kW, 1984.06 > 1990.04)
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 1.8 (E32A) (66kW, 1988.11 > 1992.10)
MITSUBISHI GALANT VI Sedanas (E3_A) 1.8 (E32A) (63kW, 1987.11 > 1990.08)
MITSUBISHI GALANT VI Sedanas (E3_A) 1.8 (E32A) (66kW, 1987.11 > 1992.10)
MITSUBISHI GALANT VI Sedanas (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A) (80kW, 1987.11 > 1992.10)
MITSUBISHI GALANT VI Sedanas (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) (106kW, 1987.11 > 1992.10)
MITSUBISHI L 300 / DELICA II autobusas (L03_P/G, L0_2P) 2.0 4WD (L037G) (65kW, 1986.11 > 1987.02)
MITSUBISHI L 300 III autobusas (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 (P03W, P13W) (66kW, 1986.11 > .)
MITSUBISHI L 300 III autobusas (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W) (65kW, 1986.12 > .)
MITSUBISHI L 300 III autobusas (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W) (66kW, 1986.11 > .)
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS) (51kW, 1985.06 > 1988.04)
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V) (51kW, 1985.09 > 1989.08)
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) (61kW, 1987.01 > 1989.08)
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) (63kW, 1989.03 > 1990.12)
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) (66kW, 1987.01 > 1987.12)
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) (69kW, 1990.08 > 1992.06)
MITSUBISHI LANCER IV hečbekas (C6_A, C7_A) 1.8 4WD (C77A) (71kW, 1989.09 > 1992.06)
MITSUBISHI LANCER IV hečbekas (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C68A) (100kW, 1989.11 > 1992.05)
VOLVO 940 II (944) 2.3 (96kW, 1994.08 > 1998.10)
VOLVO 940 II universalas (945) 2.3 (96kW, 1994.08 > 1998.10)