Kuro filtras BOSCH F026402017
GamintojasBOSCH
KodasF026402017
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]262
aukštis [mm]262,4
aukštis [mm]263
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
filtro tipas
plonas filtras
filtro tipas
priveržiamas filtras
Išorinis skersmuo 1 [mm]
110
skersmuo [mm]
107,9
skersmuo [mm]
108
ø [mm]
113
Detali informacija:
VOLVO 7700 7700 (191kW, 2006.06 > .)
VOLVO 7700 7700 (228kW, 2006.06 > .)
VOLVO 7700 7700 (265kW, 2006.06 > .)
VOLVO 8700 8700 (250kW, 1999.01 > .)
VOLVO 8700 8700 (280kW, 1999.01 > .)
VOLVO 9700 9700 (250kW, 2001.04 > .)
VOLVO 9700 9700 (250kW, 2001.10 > .)
VOLVO 9700 9700 (280kW, 2001.04 > .)
VOLVO 9700 9700 (280kW, 2001.10 > .)
VOLVO 9700 9700 (309kW, 2001.04 > .)
VOLVO 9700 9700 (309kW, 2001.10 > .)
VOLVO 9700 9700 (338kW, 2007.10 > .)
VOLVO 9900 9900 (309kW, 2001.10 > .)
VOLVO 9900 9900 (338kW, 2007.10 > .)
VOLVO B12 B12 (250kW, 2006.02 > .)
VOLVO B12 B12 (280kW, 2006.02 > .)
VOLVO B12 B12 (309kW, 1992.01 > .)
VOLVO B12 B12 (309kW, 2006.02 > .)
VOLVO B12 B12 (338kW, 2006.02 > .)
VOLVO B9 B9 (191kW, 2005.09 > .)
VOLVO B9 B9 (228kW, 2005.09 > .)
VOLVO B9 B9 (265kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 400 (294kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 420 (309kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH 440 (324kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 460 (338kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH 480 (353kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 500 (368kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 500 (368kW, 2007.09 > .)
VOLVO FH 500 (368kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH 520 (382kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 540 (397kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH II 420 (309kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH II 460 (338kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH II 500 (368kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH II 540 (397kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH12 FH 12/340 (250kW, 1993.08 > .)
VOLVO FH12 FH 12/340 (250kW, 1995.01 > .)
VOLVO FH12 FH 12/380 (279kW, 1993.08 > .)
VOLVO FH12 FH 12/380 (279kW, 1995.01 > .)
VOLVO FH12 FH 12/420 (309kW, 1993.08 > .)
VOLVO FH12 FH 12/420 (309kW, 1995.01 > .)
VOLVO FH12 FH 12/460 (338kW, 1998.08 > .)
VOLVO FH12 FH 12/500 (368kW, 2001.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/540 (396kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/540, FH 16/550 (396kW, 2003.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/540, FH 16/550 (396kW, 2007.08 > .)
VOLVO FH16 FH 16/550 (404kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/580 (426kW, 2006.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/580 (426kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/600 (441kW, 2006.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/600 (441kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/610 (449kW, 2003.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/610 (449kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/610 (449kW, 2007.08 > .)
VOLVO FH16 FH 16/660 (485kW, 2006.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/660 (485kW, 2007.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/660 (485kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/700 (515kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH16 II FH 16/540, FH 16/550 (396kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH16 II FH 16/600 (441kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH16 II FH 16/700 (515kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH16 II FH 16/750 (551kW, 2012.05 > .)
VOLVO FM FM 300 (220kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 300 (221kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 330 (243kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 340 (250kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 360 (264kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 360 (264kW, 2005.11 > .)
VOLVO FM FM 370 (272kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 380 (279kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 380 (280kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 380 (280kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM FM 390 (287kW, 2008.06 > .)
VOLVO FM FM 400 (294kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 410 (302kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 420 (309kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 440 (324kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 450 (332kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 460 (338kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 480 (353kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 500 (368kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM II FM 330 (243kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 370 (272kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 410 (302kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 420 (309kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 450 (332kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 460 (338kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 500 (368kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM12 FM 12/340 (250kW, 1998.08 > 2005.09)
VOLVO FM12 FM 12/380 (279kW, 1998.08 > 2005.09)
VOLVO FM12 FM 12/420 (309kW, 1998.08 > 2005.09)
VOLVO FM12 FM 12/460 (338kW, 1998.08 > 2005.09)
VOLVO FM12 FM 12H/340 (250kW, 1998.08 > 2005.09)
VOLVO FM12 FM 12H/380 (279kW, 1998.08 > 2005.09)
VOLVO FM12 FM 12H/420 (309kW, 1998.08 > 2005.09)
VOLVO FM9 FM 9/260 (191kW, 2001.12 > 2005.09)
VOLVO FM9 FM 9/300 (220kW, 2001.12 > 2005.09)
VOLVO FM9 FM 9/300 (221kW, 2001.12 > 2005.09)
VOLVO FM9 FM 9/340 (250kW, 2001.12 > 2005.09)
VOLVO FM9 FM 9/380 (279kW, 2001.12 > 2005.09)
VOLVO FMX 330 (243kW, 2010.04 > .)
VOLVO FMX 330 (243kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 370 (272kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 380 (280kW, 2010.04 > .)
VOLVO FMX 380 (280kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 410 (302kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 420 (309kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 450 (332kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 460 (338kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 500 (368kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 540 (397kW, 2013.09 > .)