Veleno sandariklis, pagalbinė pavara CORTECO 19037228B
GamintojasCORTECO
Kodas19037228B
Kokybės klasėAukščiausia
aukštis [mm]10
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
apsauginis dangtelis
su briauna, apsaugančia nuo dulkių
aukštis 1 [mm]
10
Išorinis skersmuo 1 [mm]
75
Išorinis skersmuo [mm]
75
medžiaga
PTFE (politetrafluoretilenas)/ACM (poliakrilatas)
Papildomas straipsnis / informacija 2
su montavimo įvore
susukimo tipas
sukimas į dešinę
vidinis skersmuo 1 [mm]
55
vidinis skersmuo [mm]
55
Analogai kodai: 5101510026751015107002
Tinka automobiliams: MAN HOCL, LION´S CITY, NM, SL II, SÜ, TGA, TGL I, TGM I
Detali informacija:
MAN HOCL 14.220 HOCL/R-NL (162kW, 1998.01 > .)
MAN HOCL 14.240 HOCL-NL (176kW, . > .)
MAN HOCL 14.250 HOCL-NL (184kW, . > .)
MAN HOCL 14.280 HOCL (206kW, . > .)
MAN HOCL 14.290 HOCL-NL (213kW, . > .)
MAN LION´S CITY A 35 (213kW, 2009.10 > .)
MAN LION´S CITY A 37 (206kW, . > .)
MAN NM NM 243 (176kW, . > .)
MAN NM NM 253 (184kW, . > .)
MAN NM NM 283 (206kW, . > .)
MAN NM NM 293 (213kW, . > .)
MAN SL II SL 283 (206kW, . > .)
MAN SL II SL 353 (257kW, . > .)
MAN SL II SL 363 (264kW, . > .)
MAN SÜ SÜ 263 (191kW, . > .)
MAN SÜ SÜ 273 (198kW, . > .)
MAN SÜ SÜ 283 (206kW, 2003.09 > .)
MAN SÜ SÜ 293 (213kW, 2003.09 > .)
MAN SÜ SÜ 313 (228kW, . > .)
MAN SÜ SÜ 320 (235kW, 2003.09 > .)
MAN SÜ SÜ 353 (257kW, . > .)
MAN SÜ SÜ 360 (264kW, . > .)
MAN TGA 18.310 (228kW, 2000.04 > .)
MAN TGA 18.310, 18.320 (228kW, 2000.04 > .)
MAN TGA 18.310, 18.320 (228kW, 2000.12 > .)
MAN TGA 18.310, 18.320 (228kW, 2004.05 > .)
MAN TGA 18.360 (265kW, 2000.04 > .)
MAN TGA 18.360 (265kW, 2000.12 > .)
MAN TGA 18.410 (301kW, 2000.04 > .)
MAN TGA 18.410, 18.420 (301kW, 2000.04 > .)
MAN TGA 18.410, 18.420 (301kW, 2000.12 > .)
MAN TGA 18.430, 18.440 (316kW, 2004.05 > .)
MAN TGA 18.460 (338kW, 2000.04 > .)
MAN TGA 18.460 (338kW, 2000.12 > .)
MAN TGA 18.480 (353kW, 2002.09 > .)
MAN TGA 18.480 (353kW, 2006.04 > .)
MAN TGA 18.480 FAK, FALK (353kW, 2006.02 > .)
MAN TGA 18.480 FAS, FALS (353kW, 2006.02 > .)
MAN TGA 18.510 (375kW, 2000.04 > .)
MAN TGA 18.510 (375kW, 2000.09 > .)
MAN TGA 18.530 (390kW, 2002.09 > .)
MAN TGA 26.280 (206kW, 2002.11 > .)
MAN TGL I 10.180 (132kW, 2005.04 > .)
MAN TGL I 10.210 (151kW, 2005.04 > .)
MAN TGL I 10.220 (162kW, 2005.04 > .)
MAN TGL I 10.240 (176kW, 2005.04 > .)
MAN TGL I 10.250 (184kW, 2005.04 > .)
MAN TGL I 12.180 (132kW, 2005.04 > .)
MAN TGL I 12.210 (151kW, 2005.04 > .)
MAN TGL I 12.220 (162kW, 2005.04 > .)
MAN TGL I 12.240 (176kW, 2005.04 > .)
MAN TGL I 12.250 (184kW, 2005.04 > .)
MAN TGL I 8.150 (110kW, 2006.10 > .)
MAN TGL I 8.180 (132kW, 2005.04 > .)
MAN TGL I 8.210 (151kW, 2005.04 > .)
MAN TGL I 8.220 (162kW, 2005.04 > .)
MAN TGL I 8.240 (176kW, 2005.04 > .)
MAN TGL I 8.250 (184kW, 2005.04 > .)
MAN TGM I 12.240 (176kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 12.250 (184kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 12.280 (206kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 12.290 (213kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 13.240 (176kW, 2006.04 > .)
MAN TGM I 13.250 (184kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 13.280 (206kW, 2006.04 > .)
MAN TGM I 13.290 (213kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 15.240 (176kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 15.250 (184kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 15.280 (206kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 15.290 (213kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 15.330 (240kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 15.340 (250kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 18.240 (176kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 18.240 (176kW, 2006.05 > .)
MAN TGM I 18.250 (184kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 18.280 (206kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 18.290 (213kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 18.330 (240kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 18.340 (250kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 22.240 (176kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 22.250 (184kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 22.280 (206kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 22.290 (213kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 26.280 (206kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 26.280 (206kW, 2006.04 > .)
MAN TGM I 26.290 (213kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 26.290 (213kW, 2008.07 > .)
MAN TGM I 26.330 (240kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 26.330 (240kW, 2006.04 > .)
MAN TGM I 26.340 (250kW, 2005.10 > .)
MAN TGM I 26.340 (250kW, 2008.07 > .)