Veleno sandariklis, alkūninis velenas CORTECO 12014608B
GamintojasCORTECO
Kodas12014608B
Kokybės klasėAukščiausia
aukštis [mm]10
apsauginis dangtelis
su briauna, apsaugančia nuo dulkių
aukštis 1 [mm]
10
Išorinis skersmuo 1 [mm]
60
Išorinis skersmuo [mm]
60
medžiaga
FPM (fluoropolimero elastomeras)
montavimo vieta
paskirstymo galas
susukimo tipas
sukimas į dešinę
vidinis skersmuo 1 [mm]
44
vidinis skersmuo [mm]
44
Detali informacija:
BMW 3 (E30) 318 is (100kW, 1989.09 > 1991.08)
BMW 3 (E30) M3 2.3 (143kW, 1986.07 > 1991.06)
BMW 3 (E30) M3 2.3 (147kW, 1987.02 > 1989.05)
BMW 3 (E30) M3 2.3 (158kW, 1989.06 > 1991.06)
BMW 3 (E30) M3 EVO I 2.3 (162kW, 1988.10 > 1990.10)
BMW 3 (E36) 316 i (75kW, 1993.07 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 318 i (85kW, 1993.10 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 318 is (103kW, 1993.03 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 318 is (103kW, 1995.09 > 1998.02)
BMW 3 (E46) 316 i (77kW, 1998.09 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 318 i (87kW, 1998.02 > 2001.09)
BMW 3 Compact (E36) 316 g (75kW, 1994.03 > 2000.08)
BMW 3 Compact (E36) 316 i (75kW, 1994.03 > 2000.08)
BMW 3 Compact (E36) 316 i (77kW, 1998.12 > 2000.08)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti (103kW, 1994.11 > 1995.08)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti (103kW, 1995.07 > 2000.08)
BMW 3 kabrioletas (E30) 325 i (126kW, 1985.12 > 1987.12)
BMW 3 kabrioletas (E36) 318 i (85kW, 1994.01 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) 316 i (75kW, 1993.09 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) 318 is (103kW, 1992.03 > 1995.10)
BMW 3 kupė (E46) 316 Ci (77kW, 2000.04 > 2006.07)
BMW 3 kupė (E46) 318 Ci (87kW, 1999.11 > 2001.09)
BMW 3 Touring (E36) 318 i (85kW, 1995.07 > 1999.10)
BMW 3 Touring (E46) 318 i (87kW, 1999.10 > 2001.09)
BMW 5 (E34) 518 i (85kW, 1989.08 > 1995.09)
BMW 5 (E34) 530 i V8 (160kW, 1992.09 > 1995.09)
BMW 5 Touring (E34) 518 i (85kW, 1994.09 > 1997.01)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.8 i (85kW, 1995.10 > 1998.10)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i (87kW, 1998.07 > 2003.01)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i (103kW, 1995.10 > 1999.03)
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.6 XR3i (77kW, 1986.01 > 1990.07)
LANCIA THEMA (834_) 8.32 (834F) (158kW, 1987.09 > 1989.05)
LANCIA THEMA (834_) 8.32 (834FS) (151kW, 1987.10 > 1992.05)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024) (85kW, 1985.02 > 1986.12)
TOYOTA STARLET (_P8_) 1.3 12V (EP81_, EP81R) (55kW, 1989.12 > 1992.12)