Veleno sandariklis, alkūninis velenas CORTECO 12012761B
GamintojasCORTECO
Kodas12012761B
Kokybės klasėAukščiausia
aukštis [mm]8
apsauginis dangtelis
su briauna, apsaugančia nuo dulkių
aukštis 1 [mm]
8
Išorinis skersmuo 1 [mm]
62
Išorinis skersmuo [mm]
62
medžiaga
FPM (fluoropolimero elastomeras)
montavimo vieta
paskirstymo galas
montavimo vieta
priekis
susukimo tipas
sukimas į dešinę
vidinis skersmuo 1 [mm]
45
vidinis skersmuo [mm]
45
Tinka automobiliams: AUDI 100 C4 sedanas, A6, A6 Avant, A6 C4, A6 C4 Avant, A8 D2
Detali informacija:
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.4 D (60kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.5 TDI (85kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.6 (110kW, 1992.03 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.6 quattro (110kW, 1992.04 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.8 E (128kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.8 E quattro (128kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) S4 Turbo quattro (169kW, 1991.08 > 1994.07)
AUDI A6 (4A2, C4) 2.5 TDI (84kW, 1995.01 > 1997.10)
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI (84kW, 1995.01 > 1997.12)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.5 TDI (85kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.5 TDI (103kW, 1994.08 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 (110kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 quattro (110kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 (128kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 (142kW, 1995.12 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 quattro (128kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 quattro (142kW, 1995.12 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) S6 Turbo quattro (169kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI (85kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI (103kW, 1994.08 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 (110kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro (110kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 (128kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 (142kW, 1995.12 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro (128kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro (142kW, 1995.12 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) S6 Turbo quattro (169kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI (110kW, 1997.01 > 2000.04)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI (132kW, 2000.09 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro (110kW, 1997.07 > 2000.04)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro (132kW, 2000.09 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 (120kW, 1995.07 > 1996.03)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 (128kW, 1994.03 > 1996.03)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 (142kW, 1996.04 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro (120kW, 1995.07 > 1996.03)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro (128kW, 1994.03 > 1996.03)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro (142kW, 1996.04 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7 (169kW, 1995.07 > 1998.12)