Veleno sandariklis, diferencialas CORTECO 12012342B
GamintojasCORTECO
Kodas12012342B
Kokybės klasėAukščiausia
aukštis [mm]11
aukštis 1 [mm]
11
Išorinis skersmuo 1 [mm]
105
Išorinis skersmuo 1 [mm]
96
Išorinis skersmuo 2 [mm]
105
Išorinis skersmuo [mm]
96
medžiaga
ACM (poliakrilatas)
vidinis skersmuo 1 [mm]
63
vidinis skersmuo [mm]
63
Detali informacija:
FIAT BRAVA (182_) 1.4 12 V (182.BA) (59kW, 1995.10 > 1998.08)
FIAT BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BB) (76kW, 1996.02 > 2001.10)
FIAT BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BH) (66kW, 1995.10 > 2001.10)
FIAT BRAVA (182_) 1.9 D (48kW, 1995.10 > 2001.10)
FIAT BRAVO I (182_) 1.4 (182.AA) (59kW, 1995.10 > 2001.10)
FIAT BRAVO I (182_) 1.6 16V (182.AB) (76kW, 1996.03 > 2001.10)
FIAT BRAVO I (182_) 1.6 16V (182.AH) (66kW, 1995.10 > 2001.10)
FIAT BRAVO I (182_) 1.9 D (48kW, 1995.10 > 2001.10)