Sandarinamasis žiedas, suslėgtojo oro kompresorius CORTECO 12011676B
GamintojasCORTECO
Kodas12011676B
Kokybės klasėAukščiausia
aukštis [mm]7
aukštis 1 [mm]
7
Išorinis skersmuo 1 [mm]
47
Išorinis skersmuo [mm]
47
medžiaga
FPM (fluoropolimero elastomeras)
susukimo tipas
kintama sąsūka
vidinis skersmuo 1 [mm]
28
vidinis skersmuo [mm]
28
Detali informacija:
FIAT CROMA (154_) 2500 TD (154.LL, 154.PL) (85kW, 1989.05 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) (51kW, 1992.03 > 1996.08)
IVECO EUROCARGO I-III 100 E 15 K (105kW, 1991.01 > .)
IVECO EUROCARGO I-III 100 E 15, 100 E 15 P (105kW, 1991.01 > .)
IVECO EUROCARGO I-III 170 E 18 K, 180 E 18 K (130kW, 1994.01 > .)
IVECO EUROCARGO I-III 170 E 18, 180 E 18 (130kW, 1994.01 > .)
IVECO EUROCARGO I-III 170 E 23 K,180 E 23 K (167kW, 1994.01 > .)
IVECO EUROCARGO I-III 170 E 23,180 E 23 (167kW, 1994.01 > .)
IVECO EUROCARGO I-III 80 E 15, 80 E 15 P (105kW, 1991.01 > .)
IVECO EUROCARGO I-III 80 E 18, 80 E 18 P, 18 E 80 FP (130kW, 1991.01 > .)
IVECO EUROCARGO I-III 80 E 21, 80 E 21 P, 21 E 80 FP (152kW, 1991.01 > .)
IVECO EUROCARGO I-III 80 E 21, 80 E 21 P, 80 E 21 FP (152kW, 1991.01 > .)
IVECO ZETA 109-14 (99kW, 1983.06 > 1985.12)
IVECO ZETA 109-14 (101kW, 1985.11 > 1991.03)
IVECO ZETA 50-9 (65kW, 1987.01 > 1991.03)
IVECO ZETA 60-11 (74kW, 1987.01 > 1991.03)
IVECO ZETA 65-12 (85kW, 1987.01 > 1991.03)
IVECO ZETA 65-9 (65kW, 1987.01 > 1991.03)
IVECO ZETA 79-12 (85kW, 1987.01 > 1991.03)
IVECO ZETA 79-14 (99kW, 1983.01 > 1985.11)
IVECO ZETA 79-14 (101kW, 1985.12 > 1991.03)
IVECO ZETA 95-14 (99kW, 1983.07 > 1985.10)
IVECO ZETA 95-14 (101kW, 1985.11 > 1991.03)
IVECO ZETA A 70-14 (101kW, 1988.05 > 1992.12)
LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 2.0 16 V 4x4 (99kW, 1993.09 > 1998.10)
LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 2.5 TDI 4x4 (83kW, 1989.10 > 1998.10)
LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 3.5 4x4 (SALLJG) (113kW, 1989.10 > 1994.06)
LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 4.0 4x4 (134kW, 1993.09 > 1998.10)
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 2.5 D 4x4 (100kW, 1994.07 > 2002.03)
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 4.0 4x4 (136kW, 1998.06 > 2002.03)
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 4.6 4x4 (165kW, 1994.07 > 2002.03)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D (40kW, 1983.08 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD (51kW, 1983.08 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro (118kW, 1988.08 > 1991.12)
VW K 70 (48) 1.6 (66kW, 1970.08 > 1974.10)
VW K 70 (48) 1.8 (74kW, 1973.08 > 1974.10)
VW PASSAT B2 (32B) 1.6 (51kW, 1987.08 > 1988.03)
VW PASSAT B2 (32B) 1.6 (55kW, 1980.08 > 1988.03)
VW VENTO (1H2) 1.8 (66kW, 1991.11 > 1998.09)
VW VENTO (1H2) 2.0 (85kW, 1991.11 > 1998.09)