Veleno sandariklis, diferencialas CORTECO 12011487B
GamintojasCORTECO
Kodas12011487B
Kokybės klasėAukščiausia
aukštis [mm]7
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
aukštis 1 [mm]
7
Išorinis skersmuo 1 [mm]
35
Išorinis skersmuo [mm]
35
medžiaga
NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas)
montavimo vieta
varantysis velenas
vidinis skersmuo 1 [mm]
25
vidinis skersmuo [mm]
25
Detali informacija:
MAN F90 33.292 DFAS (213kW, 1988.05 > 1990.02)
MERCEDES-BENZ CONECTO (O 345) CONECTO C, H, M, UE (260kW, 2001.11 > .)
MERCEDES-BENZ CONECTO (O 345) CONECTO C, H, UE (205kW, 2001.11 > .)
MERCEDES-BENZ SK 1850 LAS (362kW, 1987.07 > 1996.09)
MERCEDES-BENZ SK 2553 S, 2553 LS (390kW, 1996.01 > 1996.09)
MERCEDES-BENZ TOURINO (O 510) TOURINO (180kW, 2003.10 > .)
MERCEDES-BENZ TOURINO (O 510) TOURINO (205kW, 2003.10 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) (59kW, 2004.03 > .)
OPEL ASTRA H Universalas (A04) 1.7 CDTI (L35) (59kW, 2004.08 > .)
OPEL SIGNUM Hečbekas (Z03) 1.9 CDTI (F48) (88kW, 2004.04 > .)
OPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) (74kW, 2005.10 > .)
OPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) (88kW, 2004.04 > .)
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DGi (F69) (114kW, 2003.10 > .)
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) (74kW, 2005.10 > .)
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) (88kW, 2004.04 > .)
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DGi (F68) (114kW, 2003.10 > .)
OPEL VECTRA C Universalas (Z02) 1.9 CDTI (F35) (74kW, 2005.10 > .)
OPEL VECTRA C Universalas (Z02) 1.9 CDTI (F35) (88kW, 2004.04 > .)
OPEL VECTRA C Universalas (Z02) 2.2 direct (F35) (114kW, 2003.10 > .)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) (74kW, 2005.07 > .)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) (88kW, 2005.07 > .)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) (110kW, 2005.07 > .)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75) (147kW, 2005.07 > .)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75) (177kW, 2006.01 > .)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.2 (M75) (110kW, 2005.07 > .)