Veleno sandariklis, diferencialas CORTECO 01036176B
GamintojasCORTECO
Kodas01036176B
Kokybės klasėAukščiausia
aukštis [mm]7
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
apsauginis dangtelis
su briauna, apsaugančia nuo dulkių
aukštis 1 [mm]
7
Išorinis skersmuo 1 [mm]
55
Išorinis skersmuo [mm]
55
medžiaga
ACM (poliakrilatas)
susukimo tipas
sukimas į dešinę
vidinis skersmuo 1 [mm]
40
vidinis skersmuo [mm]
40
Analogai kodai: 0B4409400C0B4409400D
Detali informacija:
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro (100kW, 2009.09 > 2016.05)
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro (105kW, 2009.09 > 2016.05)
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro (120kW, 2009.04 > 2016.05)
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro (125kW, 2009.04 > 2016.05)
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2009.04 > 2016.05)
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 3.0 TDI quattro (176kW, 2009.04 > 2012.01)
AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI (88kW, 2008.01 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI (118kW, 2007.11 > 2012.03)
AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI quattro (118kW, 2008.09 > 2012.03)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI (88kW, 2008.06 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI (100kW, 2007.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI (105kW, 2007.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI (120kW, 2008.08 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI (125kW, 2008.01 > 2012.03)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro (105kW, 2008.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro (125kW, 2008.01 > 2012.03)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI (132kW, 2008.06 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI (155kW, 2008.06 > 2013.05)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI flexible fuel (132kW, 2009.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI flexible fuel quattro (132kW, 2009.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2008.06 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.7 TDI (140kW, 2007.11 > 2012.03)
AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TDI quattro (155kW, 2008.06 > 2010.05)
AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TDI quattro (176kW, 2007.11 > 2012.03)
AUDI A4 B8 (8K2) 3.2 FSI quattro (195kW, 2007.11 > 2012.03)
AUDI A4 B8 (8K2) S4 quattro (245kW, 2008.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI (88kW, 2008.04 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI (118kW, 2007.11 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI quattro (118kW, 2008.09 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI (88kW, 2008.06 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI (100kW, 2008.04 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI (105kW, 2008.04 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI (120kW, 2008.08 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI (125kW, 2008.04 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro (105kW, 2008.04 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro (125kW, 2008.08 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI (132kW, 2008.06 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI (155kW, 2008.06 > 2013.05)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI flexible fuel (132kW, 2009.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI flexible fuel quattro (132kW, 2009.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2008.06 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.7 TDI (120kW, 2008.06 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.7 TDI (140kW, 2008.04 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TDI quattro (176kW, 2008.04 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.2 FSI quattro (195kW, 2008.04 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) S4 quattro (245kW, 2008.11 > 2015.12)
AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI (118kW, 2009.05 > 2011.09)
AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI (125kW, 2007.10 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI (125kW, 2008.08 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro (125kW, 2008.08 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI (132kW, 2008.11 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI (155kW, 2008.06 > 2013.11)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2008.06 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.7 TDI (120kW, 2007.09 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 2.7 TDI (140kW, 2007.06 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro (155kW, 2008.03 > 2010.05)
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro (176kW, 2007.06 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 3.2 FSI quattro (195kW, 2007.06 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) S5 quattro (260kW, 2007.06 > 2012.03)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 1.8 TFSI (118kW, 2009.09 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 2.0 TDI (125kW, 2009.05 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 2.0 TFSI (132kW, 2009.03 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 2.0 TFSI (155kW, 2009.03 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2009.03 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 2.7 TDI (140kW, 2009.03 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 3.0 TDI quattro (176kW, 2009.03 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 3.2 FSI quattro (195kW, 2009.03 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) S5 quattro (245kW, 2009.06 > .)
AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI (118kW, 2009.11 > 2011.09)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (105kW, 2009.09 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (125kW, 2009.09 > 2012.03)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro (125kW, 2009.09 > 2012.03)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI (132kW, 2009.09 > 2014.06)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI (155kW, 2009.09 > 2013.11)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2009.09 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.7 TDI (140kW, 2009.09 > 2012.03)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro (176kW, 2009.09 > 2012.03)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.2 FSI quattro (195kW, 2009.09 > 2012.03)
AUDI A5 Sportback (8TA) S5 quattro (245kW, 2010.01 > 2017.01)
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.8 FSI quattro (150kW, 2010.10 > .)
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro (180kW, 2010.10 > .)
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro (220kW, 2010.10 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro (105kW, 2009.08 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro (125kW, 2008.11 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro (132kW, 2009.08 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2008.11 > .)
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro (176kW, 2008.11 > .)
AUDI Q5 (8RB) 3.2 FSI quattro (199kW, 2008.11 > .)