termostatas, aušinimo skystis CALORSTAT by Vernet TH3309.79J
GamintojasCALORSTAT by Vernet
KodasTH330979J
Kokybės klasėAukšta
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
aukštis 1 [mm]
25
papildomas gaminys / papildoma informacija
su sandarikliu
pradinė temperatūra [°C]
79
skersmuo 1 [mm]
54
skersmuo 2 [mm]
29
Detali informacija:
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.6 (116.B1A) (79kW, 1975.01 > 1984.12)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.8 (116.B2) (90kW, 1979.10 > 1984.12)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.8 (11608) (89kW, 1979.10 > 1984.12)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.8 (11608, 11642) (85kW, 1974.07 > 1977.12)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N) (97kW, 1978.07 > 1984.12)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 2.0 (116.55G, 116.56G) (89kW, 1977.03 > 1980.02)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 1.6 (11604) (79kW, 1976.01 > 1982.09)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 1.8 (11610) (85kW, 1974.01 > 1976.12)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 1.8 (11610, 11654) (89kW, 1974.01 > 1976.12)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 2.0 (11610) (89kW, 1978.07 > 1986.01)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 2.0 (11636, 11610) (96kW, 1977.06 > 1984.12)
FIAT DUCATO komercinis (290_) 2.5 TD 4x4 (70kW, 1990.07 > 1994.03)
FIAT DUCATO Panorama (290_) 2.5 TD (70kW, 1990.08 > 1994.03)
FIAT DUCATO Panorama (290_) 2.5 TD 4x4 (70kW, 1991.01 > 1994.03)
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290_) 2.5 TD (70kW, 1990.07 > 1994.03)
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290_) 2.5 TD 4x4 (70kW, 1990.07 > 1994.03)
IVECO DAILY I komercinis 35-10 (10314204, 10314211, 10314212, 10314217, 10314411,... (68kW, 1985.01 > 1989.12)
IVECO DAILY I komercinis 49-10 V (10354204, 10354211, 10354212, 10354217,... (68kW, 1985.01 > 1989.12)
IVECO DAILY I plokščiadugnis / važiuoklė 35-10 (10310311, 10311111, 10311112, 10311117, 10311211,... (68kW, 1985.01 > 1989.12)
IVECO DAILY I plokščiadugnis / važiuoklė 49-10 (10350211, 10350304, 10350311, 10350404, 10350411,... (68kW, 1985.01 > 1989.12)
IVECO DAILY II Box Body / Estate 30-8 (12914111, 12914112, 12914117, 12914131, 12914137...) (55kW, 1989.01 > 1998.08)
IVECO DAILY II komercinis 35-10 (12974212, 12974217, 13014111, 13014131, 13014204,... (76kW, 1989.01 > 1998.08)
IVECO DAILY II komercinis 35-12 (13114131, 13114204, 13114211, 13114212, 13114217,... (85kW, 1990.01 > 1996.04)
IVECO DAILY II komercinis 40-10 V (76kW, 1990.01 > 1996.04)
IVECO DAILY II komercinis 45-10 V (13034204, 13034211, 13034212, 13034224,... (76kW, 1989.01 > 1996.04)
IVECO DAILY II komercinis 49-10 V (13054204, 13054211, 13054212, 13054215,... (76kW, 1989.01 > 1996.04)
IVECO DAILY II komercinis 49-12 V (13134124, 13134204, 13134211, 13134212,... (85kW, 1990.06 > 1996.04)
IVECO DAILY II komercinis 59-12 V (13154404, 13154411, 13154412, 13154417,... (85kW, 1991.05 > 1996.04)
IVECO DAILY II Platform/Chassis 35-10 (12971112, 12971212, 12971312, 12971317, 12976112...) (68kW, 1989.01 > 1996.12)
IVECO DAILY II plokščiadugnis / važiuoklė 35-10 (12971112, 12971212, 12971312, 12971317, 12976112,... (76kW, 1989.01 > 1996.12)
IVECO DAILY II plokščiadugnis / važiuoklė 35-12 (13110131, 13110211, 13110231, 13110311, 13110312,... (85kW, 1990.01 > 1996.04)
IVECO DAILY II plokščiadugnis / važiuoklė 45-10 (13031204, 13031211, 13031212, 13031224, 13031231,... (76kW, 1989.01 > 1996.04)
IVECO DAILY II plokščiadugnis / važiuoklė 49-10 (13050211, 13050231, 13050304, 13050311, 13050331,... (76kW, 1989.01 > 1996.04)
IVECO DAILY II plokščiadugnis / važiuoklė 49-12 (13130211, 13130231, 13130304, 13130311, 13130312,... (85kW, 1990.06 > 1996.04)
RENAULT MASTER I autobusas (T__) 28-35 2.4 D (52kW, 1980.08 > 1989.08)
RENAULT MASTER I komercinis (T__) 28-35 2.4 D (52kW, 1980.08 > 1989.08)
RENAULT MASTER I plokščiadugnis / važiuoklė (P__) 2.5 D (55kW, 1980.07 > 1989.10)
RENAULT MASTER I plokščiadugnis / važiuoklė (P__) 28-35 2.5 D (52kW, 1980.09 > 1998.07)
RENAULT MASTER II autobusas (JD) 2.5 D (JD1A, JD0E, JD0A, JD1E) (59kW, 1998.07 > 2001.01)
RENAULT MASTER II autobusas (JD) 2.8 dTI (JD0B, JD0F, JD1B, JD1F) (84kW, 1998.07 > 2001.10)
RENAULT MASTER II komercinis (FD) 2.5 D (FD0A, FD0E, FD2E, FD3E) (59kW, 1998.07 > 2001.01)
RENAULT MASTER II komercinis (FD) 2.8 dTI (FD0C, FD0F, FD2B, FD2F, FD3C, FD3F) (84kW, 1998.07 > 2001.10)
RENAULT MASTER II plokščiadugnis / važiuoklė (ED/HD/UD) 2.5 D (59kW, 1998.07 > 2001.01)
RENAULT MASTER II plokščiadugnis / važiuoklė (ED/HD/UD) 2.8 dTI (84kW, 1998.07 > 2001.10)
RENAULT TRAFIC autobusas (T_, P_, V_) 2.5 D (55kW, 1989.05 > 2001.03)
RENAULT TRAFIC autobusas (T_, P_, V_) 2.5 D 4x4 (55kW, 1989.08 > 2001.03)
RENAULT TRAFIC komercinis (T_, P_, V_) 2.5 D (55kW, 1989.05 > 2001.03)
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (T_, P_, V_) 2.5 D (51kW, 1980.03 > 1989.04)
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (T_, P_, V_) 2.5 D (51kW, 1989.05 > 2001.03)