CALORSTAT by Vernet LS150167
GamintojasCALORSTAT by Vernet
KodasLS150167
ilgis [mm]
1450
Jungčių skaičius
5
kabelio ilgis [mm]
1450
Detali informacija:
AUDI A3 (8L1) 1.8 (92kW, 1996.09 > 2003.05)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (110kW, 2000.11 > 2002.07)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (110kW, 2000.11 > 2002.07)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 (96kW, 2000.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 FSI (110kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (110kW, 2001.09 > 2002.07)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 (96kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 FSI (110kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2009.03)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 1.8 T quattro (120kW, 2003.05 > 2009.03)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 2.0 (96kW, 2004.09 > 2005.12)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T quattro (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 (96kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T quattro (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 (96kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T (110kW, 1997.01 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.0 (96kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T (110kW, 1997.12 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro (110kW, 1997.12 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.0 (96kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 (160kW, 2003.07 > 2006.05)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 (162kW, 2003.07 > 2005.05)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.7 quattro (206kW, 2002.10 > 2006.05)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 4.2 quattro (246kW, 2002.10 > 2010.07)
AUDI TT (8N3) 3.2 VR6 quattro (184kW, 2003.07 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro (184kW, 2003.07 > 2006.06)
BMW 5 (E60) 545 i (245kW, 2003.09 > 2010.03)
BMW 5 Touring (E61) 545 i (245kW, 2004.06 > 2010.12)
BMW 6 (E63) 645 Ci (245kW, 2004.01 > 2005.08)
BMW 6 kabrioletas (E64) 645 Ci (245kW, 2004.04 > .)
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 200 Kompressor (171.442) (120kW, 2004.03 > 2011.02)
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 200 Kompressor (171.445) (135kW, 2008.01 > 2011.02)
PORSCHE CAYENNE (9PA) S 4.5 (250kW, 2002.09 > 2007.09)
SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 (150kW, 2001.02 > 2006.06)
SKODA OCTAVIA I (1U2) 2.0 (85kW, 1999.04 > 2007.05)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0 (85kW, 1999.04 > 2007.05)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0 4x4 (85kW, 2000.08 > 2004.09)
SKODA SUPERB I (3U4) 1.8 T (110kW, 2001.12 > 2008.03)
VW BORA I (1J2) 2.0 (85kW, 1998.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.0 4motion (85kW, 2000.04 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.8 V6 4motion (150kW, 1999.03 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 2.0 (85kW, 1999.05 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 2.0 4motion (85kW, 2000.04 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 2.8 V6 4motion (150kW, 1999.05 > 2005.05)
VW GOLF IV (1J1) 2.0 (85kW, 1998.07 > 2004.05)
VW GOLF IV (1J1) 2.0 4motion (85kW, 2000.10 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 2.8 VR6 4motion (150kW, 1999.03 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 3.2 R32 4motion (177kW, 2002.09 > 2005.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 (85kW, 1999.05 > 2006.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 4motion (85kW, 2000.10 > 2006.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 Bi-Fuel (85kW, 2002.02 > 2006.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2006.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.8 V6 4motion (150kW, 1999.05 > 2006.06)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.0 (85kW, 1998.01 > 2010.09)
VW NEW BEETLE kabrioletas (1Y7) 2.0 (85kW, 2002.09 > 2010.10)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 (96kW, 2001.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 (96kW, 2001.11 > 2005.05)