CALORSTAT by Vernet LS150013
GamintojasCALORSTAT by Vernet
KodasLS150013
ilgis [mm]
600
Jungčių skaičius
5
kabelio ilgis [mm]
600
Detali informacija:
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.4 TB (940FXB1A, 940FXB11) (125kW, 2010.04 > .)
ALFA ROMEO MITO (955_) 0.9 TwinAir (955AXY1B, 955AXZ1B) (74kW, 2013.12 > .)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 TB (955.AYB11, 955.AXB1B) (103kW, 2013.12 > .)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 3.2 FSI (188kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 3.2 FSI quattro (188kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2012.02 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 3.2 FSI (195kW, 2008.09 > 2012.03)
AUDI A4 B8 (8K2) 3.2 FSI quattro (195kW, 2007.11 > 2012.03)
AUDI A4 B8 (8K2) S4 quattro (245kW, 2008.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2012.02 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.2 FSI (195kW, 2008.09 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.2 FSI quattro (195kW, 2008.04 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) S4 quattro (245kW, 2008.11 > 2015.12)
AUDI A5 (8T3) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2011.12 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 3.2 FSI (195kW, 2007.06 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) 3.2 FSI quattro (195kW, 2007.06 > 2012.03)
AUDI A5 (8T3) S5 quattro (245kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2011.11 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 3.2 FSI (195kW, 2009.03 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 3.2 FSI quattro (195kW, 2009.03 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) S5 quattro (245kW, 2009.06 > .)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2011.12 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.2 FSI quattro (195kW, 2009.09 > 2012.03)
AUDI A5 Sportback (8TA) S5 quattro (245kW, 2010.01 > 2017.01)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TFSI quattro (213kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.2 FSI quattro (188kW, 2006.05 > 2008.10)
AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TFSI quattro (228kW, 2012.01 > .)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 (130kW, 2004.05 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 quattro (130kW, 2005.01 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI (140kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI (154kW, 2006.11 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI (162kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro (140kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro (154kW, 2007.06 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro (162kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro (213kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro (220kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI (188kW, 2004.05 > 2009.05)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro (188kW, 2004.05 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 (130kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 quattro (130kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI (140kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI (154kW, 2006.11 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI (162kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro (140kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro (154kW, 2007.06 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro (162kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro (213kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro (220kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI (188kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.8 FSI (150kW, 2011.03 > .)
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.8 FSI quattro (150kW, 2011.03 > .)
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro (220kW, 2010.11 > 2012.05)
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro (228kW, 2011.03 > .)
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.8 FSI (150kW, 2011.05 > .)
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.8 FSI quattro (150kW, 2011.05 > .)
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro (220kW, 2011.05 > 2012.05)
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro (228kW, 2011.11 > .)
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.8 FSI (150kW, 2011.02 > .)
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.8 FSI quattro (150kW, 2010.10 > .)
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro (220kW, 2010.10 > .)
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro (228kW, 2011.01 > .)
AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro (213kW, 2010.07 > .)
AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro (228kW, 2011.11 > .)
AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro (245kW, 2010.06 > .)
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2012.06 > .)
AUDI Q5 (8RB) 3.2 FSI quattro (199kW, 2008.11 > .)
AUDI Q5 (8RB) SQ5 TFSI quattro (260kW, 2013.05 > .)