Lambda jutiklis CALORSTAT by Vernet LS140663
GamintojasCALORSTAT by Vernet
KodasLS140663
ilgis [mm]
1000
kabelio ilgis [mm]
1000
Analogai kodai: 06E906265E06E906265P
Tinka automobiliams: AUDI A4 B7, A4 B7 Avant, A4 B7 kabrioletas, A6 Allroad C6, A6 C6, A6 C6 Avant
Detali informacija:
AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 3.2 FSI (188kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 3.2 FSI quattro (188kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TFSI quattro (213kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.2 FSI quattro (188kW, 2006.05 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 (130kW, 2004.05 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 quattro (130kW, 2005.01 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI (140kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI (154kW, 2006.11 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI (162kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro (140kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro (154kW, 2007.06 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro (162kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro (213kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro (220kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI (188kW, 2004.05 > 2009.05)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro (188kW, 2004.05 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 (130kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 quattro (130kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI (140kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI (154kW, 2006.11 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI (162kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro (140kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro (154kW, 2007.06 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro (162kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro (213kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro (220kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI (188kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.03 > 2008.10)