Lambda jutiklis CALORSTAT by Vernet LS140661
GamintojasCALORSTAT by Vernet
KodasLS140661
ilgis [mm]
300
kabelio ilgis [mm]
300
Tinka automobiliams: CHRYSLER NEON II, PT CRUISER; JEEP CHEROKEE, GRAND CHEROKEE II, WRANGLER II
Detali informacija:
CHRYSLER NEON II 2.0 16V (97kW, 2002.10 > 2006.12)
CHRYSLER NEON II 2.0 16V (98kW, 1999.08 > 2006.12)
CHRYSLER NEON II 2.0 16V R/T (110kW, 2001.10 > 2006.12)
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.0 (104kW, 2000.06 > 2010.12)
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 (110kW, 2000.06 > 2010.12)
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) GT 2.4 (164kW, 2003.08 > 2010.12)
JEEP CHEROKEE (KJ) 2.4 4x4 (108kW, 2001.09 > 2008.01)
JEEP CHEROKEE (KJ) 2.4 Laredo (108kW, 2001.10 > 2004.09)
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 (150kW, 2003.08 > 2008.01)
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 (155kW, 2001.09 > 2008.01)
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 Laredo (150kW, 2001.10 > 2004.09)
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.0 4x4 (140kW, 1999.04 > 2005.09)
JEEP WRANGLER II (TJ) 4.0 (124kW, 1998.06 > 2007.04)
JEEP WRANGLER II (TJ) 4.0 (130kW, 1996.08 > 2007.04)
JEEP WRANGLER II (TJ) 4.0 Rubicon (128kW, 2003.08 > 2007.04)