Lambda jutiklis CALORSTAT by Vernet LS140572
GamintojasCALORSTAT by Vernet
KodasLS140572
ilgis [mm]
580
kabelio ilgis [mm]
580
Analogai kodai: MHK000930MHK100930
Tinka automobiliams: LAND ROVER DISCOVERY II, FREELANDER I, RANGE ROVER II
Detali informacija:
LAND ROVER DISCOVERY II (L318) 4.0 V8 4x4 (136kW, 1998.11 > 2004.06)
LAND ROVER FREELANDER I (L314) 2.5 V6 4x4 (130kW, 2000.11 > 2006.10)
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 3.9 4x4 (140kW, 1994.07 > 2002.03)
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 4.0 4x4 (136kW, 1998.06 > 2002.03)
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 4.6 4x4 (160kW, 1998.06 > 2002.03)
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 4.6 4x4 (165kW, 1994.07 > 2002.03)