Lambda jutiklis CALORSTAT by Vernet LS140162
GamintojasCALORSTAT by Vernet
KodasLS140162
Kokybės klasėAukšta
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
1530
Jungčių skaičius
4
kabelio ilgis [mm]
1530
Detali informacija:
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 (160kW, 2001.04 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 (162kW, 2000.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro (160kW, 2001.04 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro (162kW, 2000.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) S4 quattro (253kW, 2003.03 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 (160kW, 2001.04 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 (162kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro (160kW, 2001.04 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro (162kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) S4 quattro (253kW, 2003.03 > 2004.12)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) 1.8 T quattro (120kW, 2003.05 > 2009.03)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) 3.0 (160kW, 2002.04 > 2005.12)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) 3.0 (162kW, 2002.04 > 2005.12)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) 3.0 quattro (162kW, 2003.05 > 2005.12)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) S4 quattro (253kW, 2004.03 > 2009.03)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 quattro (160kW, 2004.11 > 2006.07)
AUDI A4 B7 (8EC) S4 quattro (253kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 (160kW, 2004.11 > 2006.05)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 quattro (160kW, 2004.11 > 2006.07)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) S4 quattro (253kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 (100kW, 1998.07 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 (120kW, 1997.02 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 (125kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 quattro (125kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T quattro (184kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 3.0 (162kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 3.0 quattro (162kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 (100kW, 1998.07 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 (120kW, 1997.12 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 (125kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 quattro (125kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.7 T quattro (184kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 3.0 (162kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 3.0 quattro (162kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 6.0 W12 quattro (331kW, 2003.12 > 2010.07)
AUDI ALLROAD C5 (4BH) 2.7 T quattro (184kW, 2000.05 > 2005.08)
AUDI ALLROAD C5 (4BH) 4.2 V8 quattro (220kW, 2002.07 > 2005.08)
BENTLEY CONTINENTAL FLYING SPUR (3W_) 6.0 (412kW, 2005.03 > .)
BENTLEY CONTINENTAL FLYING SPUR (3W_) 6.0 FLEX (449kW, 2008.09 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kabrioletas (3W_, 394) 6.0 AWD (412kW, 2006.12 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kabrioletas (3W_, 394) 6.0 AWD (423kW, 2010.11 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kabrioletas (3W_, 394) 6.0 CS ISR (471kW, 2011.03 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kabrioletas (3W_, 394) 6.0 FLEX AWD (463kW, 2010.03 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kupė (3W_, 393) 6.0 FLEX (423kW, 2010.11 > 2011.12)
BENTLEY CONTINENTAL kupė (3W_, 393) 6.0 GT (412kW, 2003.06 > 2011.12)
BENTLEY CONTINENTAL kupė (3W_, 393) 6.0 GT Speed (449kW, 2007.09 > 2011.12)
BENTLEY CONTINENTAL kupė (3W_, 393) 6.0 Supersports (463kW, 2010.03 > .)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i (44kW, 1994.06 > 1999.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i (74kW, 1996.07 > 1999.10)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 T 20V Cupra (115kW, 2000.07 > 2002.10)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 i (44kW, 1996.09 > 1999.06)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i (74kW, 1996.09 > 1999.06)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 i (37kW, 1996.09 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i (44kW, 1993.09 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i (74kW, 1996.04 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 T 20V Cupra (115kW, 2000.07 > 2002.02)
SEAT INCA (6K9) 1.4 i (44kW, 1995.11 > 2003.06)
SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 (150kW, 2001.02 > 2006.06)
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.8 V6 4motion (150kW, 1999.03 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 2.8 V6 4motion (150kW, 1999.05 > 2005.05)
VW CADDY II autobusiukas (9K9B) 1.4 (44kW, 1995.11 > 2004.01)
VW CADDY II Furgonas / erdvus limuzinas (9K9A) 60 1.4 (44kW, 1995.11 > 2004.01)
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 2.8 VR6 4motion (150kW, 1999.03 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 3.2 R32 4motion (177kW, 2002.09 > 2005.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2006.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.8 V6 4motion (150kW, 1999.05 > 2006.06)
VW LUPO I (6X1, 6E1) 1.4 16V (55kW, 1998.09 > 2005.07)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 3.2 RSI 4motion (1C9) (165kW, 2000.04 > 2001.05)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 5.0 V10 TDI 4motion (230kW, 2002.11 > .)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 100 1.6 (74kW, 1995.12 > 2001.09)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 60 1.4 (44kW, 1995.12 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.4 (44kW, 1997.05 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.6 (74kW, 1997.05 > 2001.09)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 4.2 V8 (228kW, 2002.12 > 2006.11)