Lambda jutiklis CALORSTAT by Vernet LS130002
GamintojasCALORSTAT by Vernet
KodasLS130002
Kokybės klasėAukšta
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
1250
Jungčių skaičius
3
kabelio ilgis [mm]
1250
Detali informacija:
OPEL ASTRA F hečbekas (T92) 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68) (110kW, 1991.09 > 1998.01)
OPEL ASTRA F hečbekas (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68) (85kW, 1991.09 > 1998.01)
OPEL ASTRA F kabrioletas (T92) 2.0 i (85kW, 1993.03 > 1994.10)
OPEL ASTRA F sedanas (T92) 2.0 i (F19, M19) (85kW, 1992.03 > 1998.09)
OPEL ASTRA F universalas (T92) 2.0 i (F35, M35) (85kW, 1991.09 > 1994.07)
OPEL ASTRA F universalas (T92) 2.0 i 16V (F35, M35) (110kW, 1993.03 > 1998.01)
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V (M07) (110kW, 1990.06 > 1994.02)
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07) (110kW, 1990.06 > 1994.02)
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i Turbo 4x4 (M07) (150kW, 1992.03 > 1997.07)
OPEL CALIBRA A (C89) 2.5 i V6 (M07) (125kW, 1993.04 > 1997.07)
OPEL FRONTERA A Sport (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2) (85kW, 1992.03 > 1998.10)
OPEL OMEGA A (V87) 2.0 i (F19, M19, N19) (85kW, 1986.09 > 1994.03)
OPEL OMEGA A (V87) 2.6 i (F19, M19, N19) (110kW, 1990.09 > 1994.03)
OPEL OMEGA A (V87) 3.0 (3000) (F19, M19, N19) (115kW, 1987.03 > 1987.12)
OPEL OMEGA A (V87) 3.0 (3000) Cat (F19, M19, N19) (130kW, 1988.03 > 1994.03)
OPEL OMEGA A (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19) (150kW, 1989.09 > 1994.03)
OPEL OMEGA A universalas (V87) 2.0 i (F35, M35) (85kW, 1986.09 > 1994.03)
OPEL OMEGA A universalas (V87) 2.6 i (F35, M35) (110kW, 1990.09 > 1994.03)
OPEL OMEGA A universalas (V87) 3.0 24V (F35, M35) (147kW, 1989.09 > 1994.03)
OPEL OMEGA A universalas (V87) 3.0 Cat (F35, M35) (130kW, 1987.03 > 1994.03)
OPEL SENATOR B (V88) 2.6 i (P19) (110kW, 1990.09 > 1993.09)
OPEL SENATOR B (V88) 3.0 (P19) (130kW, 1988.01 > 1990.09)
OPEL SENATOR B (V88) 3.0 24V (P19) (150kW, 1989.09 > 1993.09)
OPEL SENATOR B (V88) 3.0 i Cat (P19) (130kW, 1988.01 > 1993.09)
OPEL SINTRA (APV) 2.2 i 16V (OUN16, Y94) (104kW, 1996.11 > 1999.04)
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Turbo 4x4 (F19, M19) (150kW, 1994.06 > 1995.11)
OPEL VECTRA A (J89) 2.5 V6 (F19, M19) (125kW, 1993.02 > 1995.11)
OPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V Cat (F19, M19) (110kW, 1990.02 > 1995.11)
OPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V Cat 4x4 (F19, M19) (110kW, 1990.02 > 1995.11)
OPEL VECTRA A hečbekas (J89) 2.0 i 16V Cat (F68, M68) (110kW, 1990.02 > 1995.11)
OPEL VECTRA A hečbekas (J89) 2.5 V6 (F68, M68) (125kW, 1993.02 > 1995.11)
OPEL VECTRA B (J96) 2.5 i V6 (F19) (125kW, 1995.10 > 2000.09)
OPEL VECTRA B (J96) i 500 2.5 (F19) (143kW, 1998.05 > 2000.09)
OPEL VECTRA B hečbekas (J96) 2.5 i V6 (F68) (125kW, 1995.10 > 2000.09)
OPEL VECTRA B universalas (J96) 2.5 i V6 (F35) (125kW, 1996.11 > 2000.09)
OPEL VECTRA B universalas (J96) i 500 2.5 (F35) (143kW, 1998.05 > 2000.09)
VW TRANSPORTER T4 Autobusas (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 2.0 (62kW, 1990.09 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Autobusas (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 2.5 (81kW, 1990.11 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Autobusas (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 2.5 Syncro (81kW, 1992.11 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 komercinis (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.0 (62kW, 1990.07 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 komercinis (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 (81kW, 1990.11 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 komercinis (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro (81kW, 1992.10 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 plokščiadugnis / važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7D 2.0 (62kW, 1990.07 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 plokščiadugnis / važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7D 2.5 (81kW, 1990.11 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 plokščiadugnis / važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7D 2.5 Syncro (81kW, 1992.10 > 2003.04)